اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 15 بهمن 1393            نسخه قابل پرینت

ایجاد تصویر ذهنی با معرفی مشاغل

دور جدیدی از فعالیت های خانه طراحی کودک با جلسات معرفی مشاغل آغاز شده است. در این برنامه در هر جلسه یک نفر به عنوان نماینده یک شغل در بین کودکان حضور پیدا می کند و در رابطه با فعالیت خود با زبانی ساده و قابل فهم توضیحاتی را ارائه می کند. در پایان نیز در صورت امکان بخشی از فعالیت خود را به صورت عملی اجرا می کند تا تصویر ذهنی کاملی از آنچه گفته شد در ذهن کودکان نقش بندد.

آزیتا صفوی، مدیر موسسه فرهنگی هنری خانه طراحی کودک ضمن بیان این مطلب اذعان داشت: سنین کودکی مناسبترین زمان برای کاشتن آن چیزی است که در آینده منتظر وقوع آن هستم. پس ما بر آن هستیم تا بتوانیم بهترین آموزشها و تعلیمات را برای فرزندان خودمان در نظر بگیریم.

لازم به ذکر است که در نخستین جلسه از سلسله برنامه معرفی مشاغل یک نوازنده به همراه ساز خود (تنبور) در کنار کودکان حاضر و پس از پایان توضیحات ، قطعات کوتاهی را برای تماشاگران کم سن خود نواخت. در پایان نیز کودکان نقاشی های خود با موضوع آنچه که در جلسه امروز دیده و شنیده بودند را ترسیم کردند تا تصویر ذهنی کاملی از آنچه که مدنظر قرار داشت فراهم شود.     

خانه طراحی کودک در فاز 2 بلوک 12 واقع است و والدین جهت اطلاع بیشتر از برنامه های این موسسه می توانند با شماره تلفن   44697489  تماس حاصل نمایند.

 
 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح