اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 17 خرداد 1395             نسخه قابل پرینت

امکان جا به جایی دارالقرآن در صحبتهای شهردار مطرح شد

به گزارش ایسنا، دکتر محمد باقر قالیباف صبح امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه شمیم وحی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های متعدد در شهر تهران، تصریح کرد: امسال دومین سال است که نمایشگاه شمیم وحی برای فعالیت‌های قرآنی شهر برگزار می شود تا از این طریق از فعالیتهای غیر دولتی و غیر سازمانی حمایت شود؛ در این زمینه استقبال خوبی صورت گرفته و امسال نیز نسبت به سال گذشته نیازهای فعالیتهای قرآنی مورد توجه قرار گرفته است.

قالیباف خاطر نشان کرد: دومین نمایشگاه شمیم وحی از جهت مکانی و نوع چیدمان نسبت به سال گذشته منظم‌تر و بهتر است؛ در کنار آن در انتخاب کالاهای عرضه شده سعی شده است تا کالاها ایرانی و تولید داخل بوده و بر اساس نیاز موسسات پیش بینی شود.

شهردار تهران تصریح کرد: در جلسه با اساتید قرآنی، همه آن ها مدعی بودند این کمک شهرداری توانسته است بخشی از مشکلات آن ها را حل و فصل کند و رونق بیشتری به جلسات قرآنی خصوصا جلسات خانگی قرآنی ببخشد، البته در حین اینکه به موضوعات قرآنی می پردازیم، مجموعه‌های قرآنی باید در حوزه عمل به فرهنگ قرآنی که در راس آن فقر زدایی و محرومیت زدایی در شهر است نیز پیشتاز باشند.

قالیباف همچنین در پاسخ به سوالی درباره مهلت 20 روزه برای تجدید نظر حکم دارالقرآن اکباتان نیز ابراز کرد: حتما شهرداری تهران پیگیر است و از این فرصت تجدید نظر در دادگاه استفاده خواهد کرد. همه ما باید مجری قانون باشیم و هر چه قانون حکم کند، شهرداری و مردم همه ما آن را اجرایی می کنیم و در نهایت باید ببینیم حکم نهایی چه خواهد شد، ممکن است حکم به باقی ماندن و یا جا به جایی دار القران باشد که همه ما آن را اجرا می‌کنیم.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح