اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 17 خرداد 1395             نسخه قابل پرینت

کشف یک کارگاه زیر زمینی تولید قلیان

فرمانده انتظامی تویسرکان از شناسایی یک کارگاه زیرزمینی تولید قلیان و کشف 6 هزار و 150 عدد قلیان از این کارگاه خبر داد.

محمد معصومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی و برخورد قانونی با تولیدکنندگان و عرضهکنندگان قلیان برخورد با این معضل اجتماعی در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: با تقویت شبکه خبری و انجام کار اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی این فرماندهی یک مورد کارگاه زیرزمینی تولید قلیان را شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: این کارگاه که به بهانه منبتکاری زیر زمین، منزل مسکونی دو طبقه خود را به تولید قلیان و قطعات آن با کنده‌کاری و حک کردن نقشهایی همچون تصاویر جنگجویان و اشخاص داستانهای حماسی گذشته ایرانی، تصاویر حیوانات و...، اقدام به توزیع و پخش آن در استانهای تهران، اراک، اصفهان و غرب کشور میکرد، در سطح یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه کارگاه این فرد مورد بازرسی قرار گرفت که در نتیجه تعداد 6 هزار و 150 عدد قلیان کشف شد.

معصومی اظهار کرد: این کارگاه مهر و موم شده و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

وی با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در انجام مأموریتها به آسیبهای اجتماعی و بهداشتی مصرف قلیان پرداخت و تصریح کرد: این پدیده در حال حاضر به یک معضل پنهان اجتماعی تبدیل شده است.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح