اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 13 مرداد 1395             نسخه قابل پرینت

هیئت مدیره مرکزی دست به دامان معاون رئیس جمهور

رئیس هیئت مدیره مرکزی اکباتان در نامه ای به مهندس جهانگیری معاول ریاست جمهوری از عدم به نتیجه رسیدن پیگیری ها از وزارت نیرو در خصوص استفاده از انرژی های تجدید پذیر سخن گفت.

مجید حسیبی در این نامه با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر تکلیف دولت بر اجرایی نمودن توسعه استفاده از انرژی های تجدید پذیر، درخواست حمایت از طرف سازمان انرژی های نو ایران (سانا) را در این خصوص مطرح گردیده است.   

در بخش دیگری از این نامه به تصاویر نامه هایی که به پیوست همین برگه ارسال گردیده اشاره شده که مخاطب آنها وزیر نیرو و سازمان های تابعه بوده اما در نهایت پیگیری های صورت گرفته به نتیجه مطلوب نرسیده است.  

نکته قابل توجه نامه به مهندس جهانگیری «رونوشت» آن است که برای حمید چیت چیان وزیر نیرو ارسال گردیده تا شاید بدینوسیله بن بست استفاده از انرژی های نو در شهرک اکباتان تا حدودی گشایش پیدا کند.

بررسی آرشیو نامه های هیئت مدیره مرکزی شهرک اکباتان بوضوح بیانگر این مسئله است که «انرژی های تجدید پذیر» یکی از موارد مورد توجه این مجموعه طی سالهای گذشته بوده است و البته جلسات مشاوره ای به منظور بررسی چگونگی اجرایی شدن این فرآیند نیز به دفعات برگزار شده است.      

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح