اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 30 مرداد 1395            نسخه قابل پرینت

گالری کوچک بلوک 12 میزبان هنرمندان بزرگسال

گالری کوچک خانه طراحی کودک واقع در بلوک 12 فاز 2 که پیش از این پذیرای آثار هنرجویان کودک و نوجوان بود، این بار میزبانی از هنرمندان بزرگسال را بر عهده گرفت.

بر اساس اعلام روابط عمومی خانه طراحی کودک: روز پنجشنبه افتتاحیه نمایشگاه هنرمندان بزرگسال هنرهای تجسمی با حضور فرهاد گاوزن که خود از هنرمندان باسابقه در این عرصه می باشد برگزار شده است.

این نمایشگاه شامل آثاری از آزیتا صفوی(مدیر خانه طراحی کودک)، نرگس اهرابی، زهرا نیکو رأی، ایران ماهوت فروشها، زهرا دادور پور، مونا ثانی، آرمیتا مبین رهنی و سمانه اهرابی می باشد که همگی به عنوان مربی فعالیت های هنری در این موسسه مشغول هستند.

بدون تردید نمایش آثار حرفه ای هنرمندان بزرگسال در گالری کوچک خانه طراحی از یک سو کودکان و خانواده های آنان را به پیگیری بیشتر مباحث هنری ترغیب و از سوی دیگر رفته رفته می تواند پای هنرمندان مطرح عرصه هنرهای تجسمی را نیز به این گالری کوچک ولی پر امید باز نماید.

آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه در قالب طراحی و سبکهای مورد استفاده رئال، انتزاعی و آثار حجمی می باشد.  

این نمایشگاه تا دوم شهریور ماه همه روزه از ساعت 10 الی 14 در محل موسسه خانه طراحی کودک واقع در فاز 2، بلوک 12، ورودی دوم دائر می باشد و علاقمندان می توانند طی تماس با شماره تلفن 44697489 اطلاعات بیشتر در این خصوص را کسب نمایند.    

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح