اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 6 شهريور 1395             نسخه قابل پرینت

سارقان مسلح اکباتان و سرقت بیش  از 100 فقره خودرو

سرهنگ علیرضا شعبانپور رئیس کلانتری 135 آزادی از ادامه بررسی پرونده سارقین مسلح شهرک اکباتان خبر داد که سال گذشته نسبت به دستگیری آنها اقدام شده بود. 

بهمن سال گذشته مأموران تجسس کلانتری 135 در بلوار اصلی فاز 2 به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک می شوند و پس از استعلام شماره پلاک پی به سرقتی بودن آن می برند. در پی تعقیب نامحسوس، خودروی پژو به انتهای بلوار اصلی فاز 2 می رود و روبروی بلوک 19 توقف می کند و یک نفر از دو سرنشین به سمت خودروی پرشیای دیگری می رود. در این لحظه مأموران برای دستگیری هر 2 نفر وارد عمل می شوند که با عکس العمل مجرمان برای استفاده از سلاح خود مواجه می شوند و البته در پی سرعت عمل مأموران و پس از یک درگیری مختصر هر دو نفر بدون بروز مشکل خاصی دستگیر شدند.

حالا پس از گذشت حدودا 6 ماه از آن تاریخ و بنا بر اعلام رئیس کلانتری 135 این مجرمین به بیش از 100 مورد سرقت خودرو اعتراف کرده اند که 34 فقره از سرقتهای صورت گرفته در شهرک اکباتان بوده است و در این زمینه 13 نفر هم به عنوان همدستان این افراد دستگیر شده اند. خودروهایی که مورد سرقت واقع شده اند همگی جزو اتومبیل های گران قیمت و مدل بالا محسوب می شوند.   

سارقین مذکور سال گذشته نسبت به سرقت خودروها در شهرک اکباتان مبادرت می کردند و در این زمینه پرونده های متعددی نیز از جانب مالباختگان تشکیل شده بود که البته با تلاشهای عوامل تجسس کلانتری این افراد دستگیر و تحویل مراجع ذیصلاح شده اند. 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح