اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 9 شهريور 1395             نسخه قابل پرینت

تولد ملکه تئاتر ایران همراه با تماس تلفنی وزیر

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، موسسه هنرمندان پیشکسوت به بهانه 84 سالگی «ملکه رنجبر» هنرمند پیشکسوت هنرهای نمایشی، سینما و تلویزیون مراسمی با حضور «سیدعباس عظیمی» مدیرعامل، «دکتر محمود عزیزی» رییس هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت، «علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، «صفا آقاجانی» و «حسن ضرغامی» از هنرمندان پیشکسوت و عضو موسسه و مدیران و همکاران  موسسه برگزار کرد.

سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در ابتدای این مراسم با اشاره به اینکه در ابتدا قرار بود این برنامه در روز تولد این هنرمند یعنی 6 شهریور برگزار شود ، اما ضایعه در گذشت هنرمند فقید ، زنده یاد «داود رشیدی» مانع از این اقدام شد، گفت:برنامه را با درود به روان هنرمند تازه گذشته داود رشیدی آغاز می کنیم ، امروز برای ما بسی جای افتخار دارد که می توانیم میزبان استاد ملکه رنجبر باشیم، شاید یکی از افتخارات این موسسه این باشد که اگر فعالیتی و خدمتی برای سپیدمویان هنر انجام می دهد ، در زمان حیات آنهاست.

عظیمی با اشاره به اینکه تولد خانم رنجبر اولین مراسم در مکان جدید موسسه است ، از تاخیر در برگزاری جشن های گروهی مرداد و شهریور اعضا به  دلیل جابجایی مکان  موسسه عذرخواهی نمود و اعلام کرد که به زودی جشن تولد متولدین هر دو ماه به صورت مشترک برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: امروز نیز تولد استاد ملکه رنجبر  بهانه ای شد تا دورهمی خودمانی با حضور دوستان و  همکاران ترتیب داده شود تا برگ دیگری بر کتاب خاطرات شیرین این موسسه افزوده شود.

دکتر محمود عزیزی نیز  ضمن تبریک این روز  به خدمات ارزنده ای که ملکه رنجبر و  پدرش به هنر کشور به ویژه در منطقه گیلان و رشت داشته  اشاره کرد.

ملکه رنجبر نیز  به بیان خاطراتی از دوران طفولیت خود یعنی زمانی که کمتر از 8 سال داشته و به روی صحنه تئاتر حاضر می شده تا پس از آن پرداخت و اظهار داشت: من در این هفتاد و چندسال فعالیت هنری که داشته ام، با این همه تجربه کار در دوران مختلف به یاد ندارم گروهی یا حتی شخصی همچون این موسسه به یاد پیشکسوتان هنر بوده باشد، من امروز حال بسیار خوشی دارم و گویی دوباره زنده شده ام.

در ادامه نیز طی یک غافلگیری دکتر «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک تماس تلفنی روز تولد  این هنرمند را به وی تبریک گفت و برای او آرزوی عمری بلند همراه با سلامتی کرد، که ملکه رنجبر نیز در واکنش به این اقدام وزیر ارشاد گفت: من خیلی خوشبخت هستم که امروز اینجا در میان دوستانم هستم و وزیر فرهنگ کشورم برای تبریک روز تولدم با من تماس گرفته است.

در پایان این برنامه  هدایایی از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت و  بنیاد فارابی  به ایشان  اهدا و عکسی دسته جمعی به یادگار گرفته شد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح