اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 10 شهريور 1395             نسخه قابل پرینت

پرونده قضایی برای «شایعه ساز تلگرامیِ» اکباتان

طی روزهای گذشته شکایت از فردی که تحت عنوان مطلع در فضای تلگرام اقدام به نشر اکاذیب می کند ثبت و تحویل مراجع قضایی شده است.   

این پرونده بعد از مدتها ایراد تهمت و نشر اکاذیب از جانب فرد «شایعه ساز» در شهرک اکباتان تشکیل شده و مورد مهم اینکه مستندات قابل توجهی نیز از جانب شماری از ساکنین و حتی ارکان مدیریتی شهرک اکباتان تهیه و در اختیار شاکی پرونده قرار گرفته تا مورد استفاده قرار گیرد که خود همین مسئله نشان از عزم جدی برای برخورد با شخصی دارد که به تشویش اذهان عمومی می پردازد.

این فرد تاکنون به دفعات در اتفاق ها و رویدادهای مردمی شهرک اکباتان، افراد و گروههای محلی را با الفاظ نامناسبی خطاب کرده و موجبات ناراحتی بسیاری را فراهم آورده است.

نکته جالب در خصوص شخص مورد نظر این است که بسیاری از مطالب توهین آمیز فعلی وی در مورد اشخاصی مطرح می شود که زمانی کمک های مالی قابل توجهی را از آنها دریافت کرده و به نوعی زیر چتر حمایتی آنها قرار داشته که البته اسناد مالی مرتبط نیز موجود است و به نظر می رسد با قطع شدن کمک های مالی باب تعامل ایشان با این افراد بسته شده باشد!!

اطلاعات بدست آمده نشان می دهد پرونده شکایت از شایعه ساز تلگرامیِ اکباتان توسط یکی از فعالین صنف مسکن در شهرک اکباتان پیگیری می شود و البته از ذکر توضیحات بیشتر در خصوص محتویات پرونده معذور می باشیم.

این حرکت نخستین گام در قالب برخورد با افرادی است که خود را منتسب به «اصحاب رسانه» می دانند اما در عمل در فضای شبکه های مجازی به بیان مطالب غیر واقعی می پردازند.

متأسفانه ادعای رسانه ای بودن طی ماههای گذشته بستر سوء استفاده افراد سودجوی بسیاری را در شهرک اکباتان فراهم ساخته است. افرادی که تنها به دنبال منافع مادی روز افزون در مباحثی همچون تبلیغات و بازاریابی هستند اما پوشش کار رسانه ای را برای خود بر می گزینند تا بدین نحو «ژست» افراد خدمتگزار را بگیرند.

اطلاعات تکمیلی این خبر طی روزهای آینده به اطلاع افکار عمومی شهرک اکباتان خواهد رسید. 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح