اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 24 شهريور 1395            نسخه قابل پرینت

نمایشگاه نقاشی هنرمند اکباتانی در استانبول ترکیه

مهران یوسفی که به عنوان یکی از باسابقه ترین هنرمندان شهرک اکباتان شناخته می شود قرار است طی ماههای آینده نمایشگاهی از آثار خود را در استانبول ترکیه برگزار کند.

طبق اعلام روابط عمومی آموزشگاه هنرهای تجسمی ققنوس: این نمایشگاه در دی ماه سال جاری به مدت یک هفته در شهر استانبول ترکیه برپا خواهد بود و در آن حدود 50 اثر از مهران یوسفی به نمایش درخواهد آمد.

در این نمایشگاه قرار است آثار مهران یوسفی در زمینه های آبرنگ، گواش و آکرولیک مورد استفاده قرار گیرد.

هنرمند صاحب نام اکباتانی که سابقه ای بیش از 20 سال را در پرورش هنرجویان اکباتانی دارا می باشد در سال جاری پیشنهادات مختلفی برای برگزاری نمایشگاههای خارجی داشته است که در نخستین گام ترکیه را برای این منظور انتخاب کرده و به نظر می رسد بعد مصافت در این تصمیم گیری تأثیر گذار بوده است.

شنیده ها حکایت از این دارد که صاحب گالری طرف قرار داد در ترکیه تمایل به برگزاری دو هفته ای این نمایشگاه داشته است اما هنرمند ایرانی تنها با یک هفته موافقت کرده است.

سال گذشته و در زمان مدیریت سابق خانه فرهنگ آیه اکباتان مراسمی به منظور تجلیل از مهران یوسفی با عنوان «بیستمین سالگرد فعالیت هنری در شهرک اکباتان» برگزار شد که با استقبال گسترده شاگردان وی مواجه شد. استقبال شاگردان از این مراسم به حدی بود که 15 دقیقه قبل از شروع مراسم تمام ظرفیت سالن آیه پر بود. 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح