اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 4 آبان 1395             نسخه قابل پرینت

پای یک زن به شهرزاد و صندوق ذخیره فرهنگیان باز شد

بعد از خبر بازداشت سیدمحمد امامی و آمدن نام او در اختلاس هشت‌‌ هزار‌‌ میلیارد تومانی؛ حالا خبر می‌رسد تهیه ‌کننده «شهرزاد» فقط امامی و رضوی نبوده اند و آن‌ طور که یک نماینده مجلس گفته این سریال شبکه نمایش خانگی سرمایه گذار سومی هم داشته است که اتفاقا با صندوق ذخیره فرهنگیان مرتبط است.

اما سرمایه‌گذار سوم «شهرزاد» کیست؟ تا پیش از این، امامی و رضوی به‌عنوان سرمایه‌گذاران این سریال معرفی شده بودند و نامشان در تیتراژ سریال می‌آمد. اما در گزارش «خانه ملت» درباره اختلاسی که نام محمد امامی نیز در آن دیده می‌شود، از یک زن به‌ عنوان سرمایه‌ گذار دیگر شهرزاد صحبت شده: سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس با اشاره به بازداشت ۱۴ فردی که در اختلاس از صندوق فرهنگیان دست داشتند، ارتباط محمد امامی با این پرونده را اعلام کرد و البته ادعایی را طرح کرده درباره حضور همسر شهاب‌الدین غندالی، رئیس بازداشتی صندوق ذخیره فرهنگیان به‌عنوان تهیه‌ کننده «شهرزاد».

حسین مقصودی، سخنگوی کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی هم درباره ارتباط محمد امامی با پرونده اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان به این خبرگزاری گفته: آقای امامی به همراه همسر آقای غندالی (مدیرعامل بازداشت‌ شده صندوق فرهنگیان) به‌عنوان تهیه‌ کنندگان سریال «شهرزاد» به صندوق ذخیره فرهنگیان مقروض بودند. با انجام بررسی‌ها مشخص است که امامی و همسر غندالی بدهی خود را از طریق واگذاری یک زمین پرداخت کردند، اما طبق مدارک موجود، مبلغ ریالی زمین واگذارشده از بدهی آنها پایین‌ تر است. در واقع باید دلیل بازداشت امامی را تا این لحظه «نحوه پرداخت بدهی خود به صندوق» بدانیم. سخنگوی کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین خبر داد که تاکنون از میان ۱۴ فردی که در این اختلاس دست داشته‌اند، اسامی هفت نفر از آنها افشا شده است.

حاشیه ‌های خبر این پروژه از طرف عوامل سازنده سریال بی‌پاسخ گذاشته شده و ظاهرا از طرف آنها همه چیز منوط به تعیین و تکلیف وضعیت محمد امامی است. طبق شنیده‌ها تاکنون پای سرمایه‌گذار جدیدی در ساخت فصل دوم سریال «شهرزاد» به میان نیامده. باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده سرانجام حواشی این مجموعه پرحاشیه چه خواهد شد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح