اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 24 آبان 1395            نسخه قابل پرینت

نمایندگان ققنوس اکباتان در رقابتهای بین المللی آبرنگ

تعداد قابل توجهی از آثار هنرجویان آموزشگاه ققنوس در رقابتهای بین المللی آبرنگ که در کشور آلبانی برگزار می شود پذیرفته شده است.

مهران یوسفی مدیر مسوول آموزشگاه ققنوس ضمن اعلام این خبر افزود: طی هفته های آتی کشور آلبانی میزبان یک دوره رقابت بین المللی در رشته نقاشی با آبرنگ می باشد و بر همین اساس هنرمندان بسیاری از اقصی نقاط دنیا آثار خود را برای پذیرش به هیئت انتخاب این رقابت ارائه داده اند.  

تنها نماینده انجمن جهانی آبرنگ در ادامه افزود: هیئت دوران مسابقات بین المللی در کشور آلبانی از بسیاری از کشورهای اروپایی انتخاب شده اند و همین مسئله بر کیفیت رقابتها افزوده است چون آثار باید از یک حداقل قابل قبولی برخوردار باشند. طبق اطلاعات ما 160 اثر از 46 کشور دنیا در این رقابت پذیرفت شده اند که خوشبختانه در میان آثار پذیرفته شده 7 اثر متعلق به هنرجویان آموزشگاه ققنوس می باشد.  

یوسفی همچنین در خصوص ساز و کار انتخاب آثار هنرجویان آموزشگاه ققنوس هم گفت: آموزشگاه ققنوس در ابتدا فراخوان پذیرش و انتخاب آثار را برای هنرجویان خود اعلام نمود که پس از ارزیابی های صورت گرفته 26 اثر انتخاب و تحویل قسمت پذیرش این مسابقات شد. در نهایت هم 7 اثر فرصت حضور در مرحله نهایی این رقابت را پیدا کردند.

مهران یوسفی اسامی هنرجویانی که آثار آنها در رقابتهای بین المللی آبرنگ آلبانی پذیرفته شده اند را به شرح زیر اعلام نمود:  

خانمها زهره اعرابی، زهرا باقر پسند، مریم چرخ گرد، منصوره مشکانی، سعیده مرادپور، سوسن صادقی به همراه جناب آقای اکبر اکبری .

آموزشگاه  ققنوس بیش از 20 سال سابقه تدریس در امر تدریس هنرهای تجسمی را برای اهالی شهرک اکباتان در کارنامه دارد.

در ادامه تصاویر نقاشی های پذیرفته شده آمده است.         

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح