اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 8 شهريور 1396            نسخه قابل پرینت

انتخاب شهردار منطقه 5 به عنوان کارمند نمونه !؟

روز گذشته پرتال خبری شهرداری منطقه 5 به نقل از روابط عمومی، انتخاب سید محسن اسدی شهردار منطقه 5 را به عنوان مدیر نمونه دولتی منتشر کرد و این در حالی است که پوستر این جشنواره زمان برگزاری آن را 24 ساعت بعد از اعلام این خبر می داند.  

به گزارش سایت خبری اکباتان، در متن این خبر آمده است: «همه ساله در هفته دولت جشنواره شهید رجایی با رویکرد تجلیل از مدیران و کارکنان نمونه برگزار می شود ، امسال در شانزدهمین دوره این جشنواره و همزمان با روز کارمند، از محسن اسدی شهردار منطقه پنج به عنوان مدیر نمونه تجلیل شد».

در ادامه توضیح بیشتری در این خصوص داده نشده و حتی عکس مرتبط با این مراسم نیز درج نشده است. اما بررسی جشنواره شهید رجایی در فضای مجازی و موتورهای جستجو نیز هیچ اثر و نشانه ای از برگزاری آن در سال 96 ارائه نمی دهد و تمام نتایج جستجو متعلق به سال 95 است و البته در نکته ای تعجب برانگیز پوستر این جشنواره در سال جاری وجود دارد که زمان برگزاری آن را چهارشنبه 8 شهریور 96 اعلام می کند و این در حالی است که روز سه شنبه خبر مذکور در پرتال خبری شهرداری منطقه 5 قرار گرفته است.   

گفتنی است جشنواره شهید رجایی همه ساله به منظور تجلیل از وزارتخانه‌ها و کارمندان نمونه دولت همزمان با هفته دولت با حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیئت‌ دولت و جمعی از مدیران، کارکنان و کارمندان دولت در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می شود.

در هر حال با توجه به شیوه مبهم خبرسانی پرتال خبری شهرداری منطقه 5 مشخص نیست که اصل ماجرا از چه قرار است و آیا واقعا جشنواره شهید رجایی برگزار شده است یا خیر؟    

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح