اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 8 شهريور 1396            نسخه قابل پرینت

رئیس هیئت مدیره C2: زمین خودمان است، اسنادش هم موجوده

طی روزهای گذشته مطلبی با عنوان « شهرک خواری به سبک بلوکهای اکباتان، این داستان C2» (اینجا را بخوانید) منتشر شد. پس از درج این مطلب روز گذشته و پس از پیگیری های صورت گرفته، جلیل نیازی رئیس هیئت مدیره این بلوک بطور کل ادعای معبر عمومی بودن زمین مابین بلوک C2 و تصفیه خانه فاضلاب را رد کرد.  

به گزارش سایت خبری اکباتان، رئیس هیئت مدیره بلوک در صحبتهای خود اعلام کرد: به هیچوجه این زمین جزو زمین های عمومی شهرک نیست و اینجا جزو سند ما به حساب می آید و مدارک آن نیز موجود است. یک بار هم کارشناس آمده و این موضوع را کارشناسی کرده است.  

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که این زمین تا قبل از سال 89 به عنوان معبر عمومی مورد استفاده قرار می گرفته است هم گفت: بله یک زمانی به عنوان معبر عمومی مورد استفاده قرار می گرفت اما بطور کلی این زمین در حال حاضر متعلق به بلوک C2 است و اسناد آن نیز موجود می باشد. این زمین در شرایط فعلی فضای سبز ما، محل پارک خودروهای ما و در کل بخشی از فضای خدماتی بلوک به حساب می آید. کسانی که معتقد هستند این زمین متعلق به بلوک ما نیست از مدارک موجود خبر ندارند.

همانطور که در تصویر بالا مشخص است طی سالهای گذشته در این زمین تیرهای چراغ برق شهری نیز وجود دارد و این خود نشان دهنده آن است که اینجا زمانی جزو فضای شهری محسوب می شده است. اطلاعات برخی آگاهان نسبت به این مسئله بیانگر آن است که نقشه هایی که طی سالهای 89 در جهت مشخص کردن حریم بلوک تدوین شده است با دخالت برخی عوامل به شکلی غیر واقعی ترسیم و محوطه بلوک چیزی بیشتر از آنچه که باید در نظر گرفته شده و این زمین طبق اسناد موجود به طور قطع معبر عمومی در شهرک اکباتان می باشد.

از طرف دیگر تصفیه خانه فاضلاب شهرک اکباتان نیز که در جنب این زمین قرار گرفته است می خواهد درب غربی خود را بازگشایی نماید تا تردد کارکنان از این درب صورت گیرد که به علت محصور شدن فضای این زمین عملا امکان این کار وجود ندارد و به همین دلیل پیگیری هایی در مراجع قضایی نسبت به این مسئله صورت گرفته است تا امکان تردد از درب غربی تصفیه خانه فراهم شود.   

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح