اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 23 شهريور 1396            نسخه قابل پرینت

شهردار سابق اکباتان بعد از رفتن قالیباف زبان باز کرد  

حامد مجتهدی تهرانی که در زمان محمد باقر قالیباف به عنوان شهردار ناحیه 6 منطقه 5 انتخاب شد، حالا نظرات متفاوتی درباره موسیقی و همکاری خود با قالیباف دارد.

به گزارش سایت خبری اکباتان و به نقل از ایلنا، وی در شرایطی ساختمان 2 طبقه میدان بسیج در شهرک اکباتان را ترک کرد که صحبتهایی بسیار جدی از درگیری فیزیکی شدید وی با یکی از کارمندان زیر مجموعه اش به گوش می رسید و بنا بر همین شنیده ها، مورد مذکور باعث استعفای وی از مقام شهردار ناحیه 6 شد.

گزیده ای از صحبتهای حامد مجتهدی تهرانی در ادامه آمده است.

تا به حال کار «رپ» نخوانده ام

اگر به کارهای من گوش داده باشید متوجه می‌شوید که هیچ ابتذالی در قطعات من وجود ندارد. حتی در شورای چهارم نیز آقای شاکری در مورد کارهای من صحبت کردند. من تا به حال کار "شیش و هشتی" نخوانده‌ام و کار رپ هم نخوانده‌ام.

من از حدود سال 85 وارد موسیقی شدم و کار تنظیم را یاد گرفتم. در آن زمان تازه نرم‌افزار کیوبیس آمده بود که از آنها استفاده می‌کردم. دلنوشته‌هایی برای خودم می‌نوشتم و ملودی‌هایی می‌ساختند یا ترانه می‌گفتم. کارهایی که من خوانده‌ام هیچکدام رپ نیستند بلکه معمولا کارهایی اسلو هستند یعنی هر کاری که بیرون داده‌ام اسلو بوده. در واقع نوعی شیش و هشت سنگین یا به زبان عامیانه کارهای غمگین هستند.

آلبوم منتشر می‌کنم تا آقای محسن هاشمی و آقای نجفی دلگرم شوند

کارهای بسیار زیادی دارم اما از یک زمانی به بعد دیگر هیچ از اثری بیرون ندادم و ترجیح دادم به دنبال آلبوم بروم. انشاءالله به زودی آلبوم «شهر سوخته» را به آقای محسن هاشمی و همچنین آقای نجفی شهردار محترم تهران تقدیم می‌کنم.

قصد دارم با این آلبوم یک کار اجتماعی در مورد تهران انجام بدهم. دوست دارم موزیک این کار پاپیولار باشد. بیشتر انرژی‌‌ام را روی این می‌گذارم که ترانه‌هایش یک مقداری اجتماعی باشد. این آلبوم را منتشر می‌کنم تا آقای محسن هاشمی و آقای نجفی نسبت به کارشان دلگرم شوند و اینکه می‌شود دوباره تهران را بهتر کرد.

در خصوص آثار بدون مجوز و به اصطلاح زیر زمینی باید بگویم که این آثار بسیار قدیمی‌ است و دقیقاً به یاد نمی‌آورم مربوط به چه سالی می‌شود. فکر می‌کنم دو یا سه قطعه به این صورت منتشر شده است. فکر می‌کنم این آثار حدود سال ۸۸ منتشر شده باشد.

قصد برگزاری کنسرت دارم

ما اصلا به صورت زیر زمینی کار نکرده‌ایم. بعد از اینکه یک اتفاقی افتاد یکسری از آدم‌ها آمدند و برخی از کارها را منتشر کردند، ما اصلا قصدمان انجام کار زیرزمینی نبود. یعنی به محض اینکه من شهردار شدم و پست گرفتم یکسری از دوستان که علاقه به این ماجرا نداشتند خیلی پیگیر بودند تا این اتفاق برای من نیفتد و در واقع بعد از شهردار شدن من این قطعات منتشر شد.

من پس از اینکه آلبوم شهر سوخته را منتشر کردم حتما قصد برگزاری کنسرت نیز دارم. اینکه کسی شهردار باشد و کنسرت هم بدهد؛ هیچ اتفاق عجیبی نیست مثلا آقای ساعی که در شورای شهر حضور داشتند و هم زمان نیز سریالی از ایشان در تلویزین پخش می‌شد. به نظر شما این کار آقای ساعی موردی داشت؟ یا آقای مختاباد در شورای شهر بودند و کنسرت هم می‌داد؛ یا آقای دبیر قهرمان کشتی بودند و آقای رضازاده قهرمان وزنه‌برداری بودند و در شورای شهر نیز بودند. آیا این‌ها مانع‌الجمع هستند؟

با قالیباف اصطکاک داشتم

آقای قالیباف یکسری شعارهای خیلی خوب داشتند که عملی نشد. ابتدا ایشان بسیجی و رزمنده و جهادی بودند؛ اما متاسفانه به یکسری از فرمایشات‌شان عمل نکردند و این قضاوتش باشد با مردم. اینکه من می‌خواهم اسم آلبوم خودم را «شهر سوخته» بگذارم علاقه شخصی من است. من در دوره‌ای که برای آقای قالیباف مدیریت کردم با ایشان خیلی اصطکاک داشتم. یکی از شعارهای آقای قالیباف این بود که می‌گفت من از فکر معیشت پرسنلم شب‌ها خوابم نمی‌برد ولی دیدار ما اتفاق نیفتاد. نمی‌دانم ایشان مرا نپذیرفت یا کسان دیگری نگذاشتند که من ایشان را ببینم. من دو مرتبه ایشان را دیدم و هر دو مرتبه نیز قرار شد، ایشان را بعدا ببینم که نشد.

نقد کردم تنبیه شدم

یکی از نقدهایی که به دوره ایشان وارد می‌شد این بود که در دوره ایشان اجازه نقد داده نمی‌شد حال آنکه پیشرفت در کار وابسته به نقد است. البته من ایشان را نقد نکردم بلکه کار خودم را در حوزه‌ای که بودم نقد کردم. این نقد را هم نزد فردی که بالا دستی‌ام بود، انجام دادم اما به جای اینکه تشویق شوم؛ تنبیه شدم.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح