اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 17 مهر 1396            نسخه قابل پرینت

دستور پرداخت شارژهای معوق بلوک 10 صادر شد

پس از کش و قوس های فراوان و البته پیگیری های صورت گرفته مشکل عدم پرداخت مبالغ شارژ معوقه بلوک 10 به هیئت مدیره مرکزی شهرک اکباتان در حال برطرف شدن است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، در آخرین روزهای مرداد سال جاری هیئت مدیره مرکزی اکباتان در نامه ای به رئیس هیئت مدیره بلوک 10 درخواست محترمانه خود مبنی بر تصفیه مبالغ شارژ معوقه از از دی ماه 94 به بعد را اعلام نمود.

پس از ارسال این نامه واکنشهایی از طرف عوامل اجرایی بلوک مورد اشاره صورت گرفت اما روز گذشته اکبر جهانبانی رئیس هیئت مدیره این بلوک در پاسخی کوتاه به 4 اکباتان از صدور دستور پرداخت شارژهای معوقه خبر داد و اعلام کرد که احتمالا تا این لحظه (دیروز) برگه ی «چک» مرتبط با این موضوع نیز صادر شده است.    

جدا از نگاه مثبت اعضای هیئت مدیره بلوک 10 به لزوم همکاری بیشتر با هیئت مدیره مرکزی اکباتان، لزوم تقویت بیش از پیش ساختار مدیریت مدیریت مردمی اهالی اکباتان یکی از نکات مهمی است که قطعا باید مورد توجه واقع شود و به نظر می رسد خوشبختانه در تصمیم اخیر رئیس و اعضای هیئت مدیره بلوک 10 این مهم مورد توجه قرار گرفته است.

به هر ترتیب هیئت مدیره های بلوکها باید بدانند که هیئت مدیره مرکزی اولین و مهمترین پایگاه دفاع از حقوق مشروع اهالی اکباتان و مواجهه با نهادهای بیرونی اکباتان به حساب می آید و تا به امروز هم تلاشهای بسیاری از طرف ارگان های خارج از اکباتان برای فروپاشی این مجموعه صورت گرفته که خوشبختانه موفق نبوده است.  

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح