اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 13 آبان 1396            نسخه قابل پرینت

سیاست تشویقی شهرداری ناحیه برای املاکی های قانونمند

شهرداری ناحیه 6 طی یک حرکت خلاقانه بسته ی تشویقی خود را برای آن دسته از اصناف و بویژه آژانس های املاک در اکباتان که نسبت به عدم نصب اقلام تبلیغاتی غیر مجاز همکاری لازم را به انجام می رسانند، اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، محمد اسدالهی شهردار ناحیه 6 در گفت و گو با 4 اکباتان ضمن این اعلام این مطلب گفت: از مدتها پیش به طور جد طرح برخورد با کسبه ای که به صورت غیر قانونی تبلیغات خود را در حریم کوچه و خیابان نصب می کنند آغاز کرده ایم که البته بیشترین توجه ما در این خصوص به دفاتر املاک شهرک اکباتان معطوف است چون متأسفانه بیشترین حجم تخلف از جانب عده ای از فعالین این صنف صورت می گیرد.  

وی در ادامه افزود: در این خصوص و به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب سیاست های تشویق و تنبیه را همزمان در پیش گرفته ایم و همانطور که برای املاکی های متخلف برنامه های تنبیهی را اعمال می کنیم و پرونده های آنها به دادگاه ارجاع شده است، حرکت های تشویقی هم برای افراد قانونمند مدنظر قرار دارد و بر همین اساس و طبق هماهنگی صورت گرفته با زیباسازی منطقه 5 مشاورین املاکی که همکاری لازم را در زمینه عدم آلودگی فضای بصری شهرک اکباتان به انجام می رسانند امکان تبلیغ بر روی تابلوهای پرتابل ناحیه 6 را پیدا خواهند کرد.

شهردار ناحیه 6 در توضیح بیشتر این مطلب گفت: یک کمیته زیر نظر اداره زیبا سازی شهرداری ناحیه تشکیل شده است که عملکرد کسبه اکباتان در بحث اخذ مجوز برای تابلوهای تبلیغاتی، عدم نصب اقلام تبلیغاتی غیر مجاز در محدوه و ... مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. پس از طی مراحل در این کمیته واحد صنفی مورد نظر امکان استفاده یک هفته ای از تابلوهای پرتابل را در سطح ناحیه پیدا خواهد کرد که قطعا «در معرض دید بودن» و «بازخورد تبلیغاتی» آنها به هیچوجه با چسباندن پوستر و تراکت های کوچک قابل مقایسه نیست.  

ذکر این نکته ضروری است که تابلوهای تبلیغاتی پرتابل به آن دسته از تابلوهایی گفته می شود که به صورت عمودی بیشتر در محوطه میادین شهری یا تقاطع های پر تردد نصب شده اند.    

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح