اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 20 آبان 1396            نسخه قابل پرینت

8 تیم فوتبال به مناسبت هفته بسیج در بیمه/ اکباتان و آپادانا نیستند

سرای محله کوی بیمه با همکاری باشگاه «آگزا» که به عنوان پیمانکار زمین چمن مصنوعی این مجموعه فعالیت می کند برنامه ریزی قابل توجهی را به مناسبت هفته بسیج تدارک دیده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، این رقابتها که با عنوان «شهدای مدافع حرم» نامگذاری شده است در رده سنی پایه (نونهالان) برگزار خواهد شد و طبق رایزنی های صورت گرفته 8 تیم از مناطق مختلف تهران آمادگی خود را برای حضور در آن اعلام و به منظور کسب عناوین برتر خواهند جنگید. در همین رابطه تاکنون حضور تیمهایی از شهر ری، یافت آباد، ویلا شهر و سایر محلات غرب تهران قطعی و مرحله ارسال اسامی و مدارک بازیکنان آغاز شده است تا طی هفته آینده استارت این رقابتها زده شود.    

اما نکته قابل توجه در این رابطه عدم حضور نماینده از شهرک اکباتان و آپادانا می باشد و این در حالی است که در کلیه فصول سال مدارس فوتبال و تمرین تیمهای پایه در زمین های ورزشی این دو شهرک برگزار می شود اما آنطور که مشخص است عزم جدی برای رقابت و محک زدن تیمهای مورد اشاره وجود ندارد و تنها به تمرین دادن نونهالان فوتبالی بسنده می شود.   

در این رقابتها علاوه بر سرای محله بیمه، حوزه بسیج 121 صابر، شورایاری بیمه و شهرداری ناحیه 6 نیز مشارکت دارند تا با حضور نونهالانی از سایر محلات شهر تهران تنور فوتبال در کوی بیمه به مدت یکی دو هفته گرمتر از قبل دنبال شود.

در پایان توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که تبلیغات متفاوتی برای این مسابقات در نظر گرفته شده است و در حال حاضر اطلاع رسانی لازم در بیشتر کانال های تلگرامی فوتبال پایه در شهر تهران به چشم می خورد و حتی طی روزهای آینده تیزر تبلیغاتی تهیه شده برای این مسابقات هم رونمایی خواهد شد که در نوع خود اقدامی جالب به نظر می رسد.

طی یکسال گذشته شورایاری و مدیریت محله کوی بیمه حمایت های قابل توجهی را از زمین چمن مصنوعی این محله به عمل آورده اند که حالا نتیجه تلاشهای صورت گرفته در این بازه زمانی در قالب 2 دوره رقابت فوتبالی که یکی برگزار شده و دیگری در شرف برگزاری است قابل مشاهده است.

این در حالی است که در سایر محدوده های ناحیه 6 یعنی اکباتان و آپادانا سقف خواسته های مورد نظر از پیمانکاران زمین های ورزشی پرداخت به موقع و «کامل» اجاره های ماهیانه و عدم بروز حواشی ریز و درشت می باشد.    

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح