اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 22 آبان 1396            نسخه قابل پرینت

هیئت مدیره بلوک 16 صدای ساکنین را نمی خواهد بشنود

نحوه اعمال مدیریت و نوع تصمیم گیری ها در بلوک 16 فاز دو نارضایتی هایی را در بین برخی از ساکنین این بلوک فراهم آورده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، طی روزهای گذشته گروهی از ساکنین این بلوک طی تماس هایی با 4 اکباتان مواردی را از شیوه مدیریت موجود در این بلوک مطرح کرده اند که در ادامه این موضوعات آمده است. گفتنی است این رسانه آمادگی انتشار نظرات طرف مقابل یعنی اعضای هیئت مدیره و مدیریت اجرایی بلوک را نیز دارا می باشد.

عدم وجود ذخیره مالی

به رغم اینکه بلوک 16 در گذشته جزو یکی از بلوکهای سرآمد شهرک اکباتان در بسیاری از جهات بوده است اما طبق آنچه که ساکنین به آن اشاره می کنند و البته ترازنامه مالی نیز تأیید کننده آن می باشد، ذخیره مالی قابل توجهی در حسابهای مالی این بلوک وجود ندارد و همین موضوع نگرانی هایی را برای ساکنین ایجاد کرده است.

بنا بر اطلاعات بدست آمده هیئت مدیره این بلوک در سال 94 یک دستگاه چیلر به قیمت 500 میلیون تومان خریداری کرده است که 70 درصد این مبلغ یعنی حدود 340 میلیون آن نقدا توسط ساکنین پرداخت شده است.

تغییرات خاصی در بلوک صورت نمی گیرد

بر اساس اعلام ساکنین طی سالهای گذشته بلوک مورد اشاره هیچ تغییر خاصی چه در سطح ظاهری و چه ساختاری به خود ندیده است و به همین دلیل شکل ظاهری ووردی ها و معابر به معنای واقعی کلمه «کهنه» شده اند که همین موضوع تأثیر بدی در جلوه های بصری بلوک ایجاد کرده است.  

این در حالی است که بلوکهای شهرک اکباتان معمولا هر چند سال یکبار هم در بعد ظاهری و هم باطنی اقدام به ترمیم و تعمیرات اساسی می نمایند.

هیئت مدیره جواب ساکنین را نمی دهد       

ساکنین بارها و بارها نامه هایی را به دفتر هیئت مدیره بلوک ارسال نموده اند که هیچگاه پاسخی دریافت نشده است بعضی از این نامه ها بعضا دارای حدود 30 امضاء بوده است. این بی توجهی ها برای ارسال کنندگان نامه ها خیلی ناراحت کننده بوده است و جالب اینکه حتی بازرسین بلوک هم به طور کامل به وظائف قانونی خود عمل نکرده اند و آنطور که باید صدای اهالی را به گوش هیئت مدیره نرسانده اند. به این ترتیب هیئت مدیره ای که توسط ساکنین دارای مسوولیت شده است کمترین توجه را به خواسته همسایگان خود می نماید.

گزارش کمیته بررسی رونمایی نشد

در زمستان 95 اعتراضات شدیدی توسط عده ای از ساکنین بلوک در شورای ساکنین مطرح و به صورت کتبی به هیئت مدیره ارایه می شود بطوریکه هیئت مدیره کمیته ای را جهت بررسی مشکلات و اعتراضات ساکنین تشکیل می دهد.

این کمیته به مدت یکماه و با صرف ساعتها وقت بعد از صحبت با معترضین و سخنگوی هییت مدیره و بررسی یافته ها و مستندات ارایه شده از طرفین گزارشی چند صفحه ای را تهیه و به هییت مدیره ارایه می کند اما این گزارش هیچگاه فرصت مطرح شدن در مجمع را پیدا نمی کند و اصلا رونمایی نشد و نتیجه هم به ساکنین اعلام نگردید. حتی درخواست کتبی معترضین برای پاسخگویی هییت مدیره در این مورد به جایی نرسیده است.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح