اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 23 آذر 1396            نسخه قابل پرینت

حکم دادگاه برای ممانعت از ورود خودروها به مگامال

شب گذشته با حکم دادگاه برای ساعاتی ورود کلیه خودروها به محوطه مجتمع مگامال در شهرک اکباتان و پارکینگ این مجموعه مسدود شد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، با شکایت پیمانکار پارکینگ مگامال از مدیران مجموعه، دعوای حقوقی بین دو گروه پیمانکار و مدیران مگامال وارد مرحله تازه ای شده است به نحویکه شب گذشته با حکم مراجع قضایی ورود اتومبیل ها به داخل مگامال و محوطه پارکینگ آن در میدان شهید صارمی با موانع فلزی مسدود و حتی مشتریان نیز اجازه ورود پیدا نمی کردند.

یاسر نیازی مدیر عامل مگامال در گفت و گویی تلفنی و کوتاه با خبرنگار 4 اکباتان ضمن تأیید اتفاق رخ داده از حل مشکل طی ساعات آینده و به محض رسیدن خود به شهرک اکباتان خبر داد که البته پس از گذشت ساعاتی وعده مدیر عامل محقق و محدودیت ایجاد شده برطرف گردید. 

وی در توضیح چرایی این اتفاق نیز گفت: «موعد قرارداد پیمانکار پارکینگ خاتمه پیدا کرده است و ایشان به جای تخلیه و تحویل فضایی که در اختیارشان است دست به اقداماتی اینچنین زده است».  

پیمانکار فعلی پارکینگ مگامال سال گذشته با عددی در حدود 170 میلیون تومان در ماه برنده مزایده پارکینگ ها شد و از مدتها پیش خبرهایی به گوش می رسید که مدیران مگامال درصدد افزایش قیمت دریافتی خود برای قرارداد آتی هستند. حالا با شرایط بوجود آمده احتمالا باید منتظر چالش های جدیدی میان پیمانکار فعلی و مدیران مگامال بود تا در نهایت مشخص شود پیمانکار فعلی ماندنی است یا مگامالی ها می توانند حرف خود را برای افزایش قیمت به کرسی بنشانند؟؟

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح