اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 16 دي 1396            نسخه قابل پرینت

معرفی جایگزین ها برای محل سابق انجمن آلزایمر

از طبقه دوم ساختمان شهرداری ناحیه 6 خبر رسیده است که تعدادی تشکل و NGO  برای حضور و استفاده از محل سابق انجمن آلزایمر شهرک اکباتان توسط شورایاری معرفی و توصیه شده اند.

به گزارش سایت خبری اکباتان، محمد اسدالهی شهردار ناحیه 6 ضمن تأیید این مطلب افزود: اسامی تشکلها از طرف شورایاری اکباتان برای ما ارسال شده و در مرحله بعد باید نسبت به حضور یا عدم حضور آنها تصمیم گیری لازم را انجام دهیم.

این گفته در حالی مطرح می شود که پیش از این شهرداری ناحیه 6 به وضوح تمایل داشت که از این مکان برای استقرار نیروهای اداری خود استفاده کند اما حالا و بر اساس رایزنی های صورت گرفته امکان استفاده تشکلها از این مکان بوجود آمده اما دیگر مثل گذشته این مکان تنها در اختیار یک مجموعه نخواهد بود و سیاست کاری به این شکل تعریف شده است که چند تشکل به طور همزمان از آن استفاده کنند.

در همین رابطه آنطور که شنیده شده طی نامه ای از طرف شورایاری اکباتان، 4 موسسه یا سازمان مردم نهاد به شهرداری ناحیه 6 معرفی شده اند و البته این معرفی به معنای پایان کار نیست چون اداره اجتماعی شهرداری ناحیه در حال بررسی صلاحیت تشکلهای معرفی شده می باشد و امکان عدم موافقت با حضور برخی از عناوین مطرح شده کاملا وجود دارد.

طبق قولی که داده ایم مجاز به فاش کردن نام تشکلهای معرفی شده نیستیم اما برخی از آنها به هیچوجه در راستای برنامه های کاری شهرداری ناحیه 6 نمی باشند و امکان رد درخواست آنها کاملا محتمل است.

در این رابطه نیاز به یادآوری است که فضای جنب ساختمان شهرداری ناحیه 6 که سالها به عنوان محل فعالیت انجمن آلزایمر ایران مورد استفاده قرار می گرفت پس از نقل مکان این موسسه به ساختمان جدید و لوکس فعلا خالی و بدون استفاده می باشد. البته مدیران گروه آلزایمر بدشان نمی آمد که با وجود ساختمان جدید بازهم این مکان را در اختیار داشته باشند و در این رابطه حتی توصیه های از طرف مدیران وزارت بهداشت هم به شهردار منطقه 5 صورت گرفت اما در نهایت تصمیم همانی شده است که در سطور بالا به آن اشاره شد.     

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح