اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 16 دي 1396            نسخه قابل پرینت

رازهای زناشویی ملانیا با دونالد ترامپ فاش شد

دیلی میل با انتشار مطلبی در مورد زندگی خصوصی ملانیا ترامپ با آقای رئیس جمهور که از زبان یک نویسنده در کتابی جنجالی بیان شده است توجه مخالفان ترامپ را بیش از پیش به خود جلب کرد.

«میشل وولف» کتاب جدیدی تحت عنوان «Fire and Fury» یا آتش و خشم منتشر کرده و در آن به پرده برداری از رازهای زندگی خصوصی دونالد ترامپ با همسرش ملانیا پرداخته و از زندگی این زوج مشهور در کاخ سفید نوشت است.

این نویسنده در بخشی از کتاب خود می نویسد، ملانیا ترامپ شب انتخابات به جای خوشحالی اشک می ریخت و گریه می کرد چرا که او به هیچ وجه دوست نداشت همسرش رئیس جمهور شود به طوریکه برخی نزدیکان او می گفتند ملانیا در دوران حساس قبل از انتخابات بارها گفته بود که دوست دارد همسرش بازنده این رقابت باشد.

مشاور نزدیک به ملانیا ترامپ بعد از اعلام خبر پیروزی دونالد در انتخابات ریاست جمهوری به او با عکس العمل غیرطبیعی ملانیا متعجب می شود و با گریه های بانوی اول آینده آمریکا متوجه نارضایتی او از این انتخاب می شود.

دیلی میل در ادامه گزارش به یکی از صحبت های ملانیا ترامپ اشاره کرد و گفت که ترامپ پیش از شرکت در انتخابات بارها به ملانیا قول داده بود که هرگز فکر شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را نکند اما چنین نشد.

«سارا هاکبی» سخنگوی کاخ سفید در واکنش به این گفته ها و موارد دیگری که در بخش های مختلف کتاب جدید «والف» به نام «آتش و خشم» گفت: تمام این حرفها کذب محض است و هیچ یک واقعیت ندارد و توسط افراد مخالف کاخ سفید منتشر شده است.

بخش جنجالی دیگر این کتاب به رابطه خصوصی ملانیا و دونالد ترامپ می پردازد، همان مسئله ای که گوشه ای از آن مدتی پیش فاش شده بود. در این کتاب نویسنده صراحتا به سردی رابطه آقای رئیس جمهور و بانوی اول اشاره کرد و گفت: آنها در اتاق جدا از هم شب را سپری می کنند و اخیرا ملانیا درخواست کرده حتی قفل اتاقش را تعویض کنند به نحوی که کسی کلید آن را نداشته باشد و همین به شک و شبهه ها قوت می بخشد مسئله ای که به خشم و ناراحتی ترامپ افزوده است.

در کش و قوس این رخدادها دونالد ترامپ در توییتی درباره این کتاب جنجالی که در اولین سالگرد ریاست جمهوری اش وارد بازار نشر شده است، آن را «مملو از دروغ، اطلاعات نادرست و منابع ناموجود» خواند.

رئیس جمهور آمریکا درباره عملکرد نویسنده این کتاب نیز گفت: هرگز اجازه دسترسی نویسنده این کتاب به کاخ سفید را نداده و هرگز با وی صحبتی نداشته است. ترامپ در توئیتی با انتقاد از استیو بنن، استراتژیست ارشد سابقش به دلیل اظهار نظر علیه او در این کتاب هم نوشته: به گذشته این فرد نگاه کنید و ببینید که چه اتفاقی برای او و استیو شلخته می‌افتد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح