اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 18 دي 1396            نسخه قابل پرینت

بانک ملتِ مگامال به روز قسط می گیرد اما شارژ خود را نمی دهد!

4 اکباتان طی روزهای گذشته نقدهای متعددی را نسبت به عملکرد مگامال منتشر ساخته است اما اطلاع از اینکه شعبه بانک ملت در مگامال از پرداخت شارژ ماهیانه خود به این مجتمع سرباز می زند، جای تعجب و البته دلسوزی دارد!

به گزارش سایت خبری اکباتان، معمولا در «مال» ها رسم بر این است که فضاهای موجود در ورودی ها در اختیار برندهای معتبر قرار گیرند تا هم پرستیژ کار حفظ شود و هم جمعیت بیشتری به این اماکن جذب شوند. اما این فرمول در مگامال به دلیل اعمال مدیریت های غلط گذشته برعکس اجرا شده و حالا در شرایطی که بهترین قسمتهای ورودی در تملک بانکها قرار گرفته، شعبه مگامال بانک ملت حتی از پرداخت شارژ ماهیانه خود نیز استنکاف می کند (به گواه مدیران ارشد مگامال) و به این ترتیب حساب بانکی ها چند ماهی است که اساسا سنگین است.  

این اتفاق در حالی رخ می دهد که در سالهای اخیر شعبات بانکها معمولا فردی را مأمور می کنند تا به صورت تلفنی عقب افتادگی اقساط ماهیانه مشتریان را گوشزد می کند اما فعلا مشخص نیست که برای عقب افتادگی شارژ ماهیانه خود بانکی ها باید دست به دامان چه کسی شد؟  

در این رابطه 4 اکباتان قطعا پیگیر خواهد بود تا مشخص شود در شرایطی که بانک ملت شعبه مگامال به حول و قوه الهی وضعش بد نیست، چرا از پرداخت شارژ ماهیانه خود ممانعت می کند و به این ترتیب خدماتی که باید به سایر مالکان داده شود و حتی حقوق کارکان ساده این مجموعه را با مخاطره مواجه می سازد؟ 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح