اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 3 بهمن 1396            نسخه قابل پرینت

حمله شبانه به ساختمان شهرداری تهران؛ پلیس تکذیب، حراست شهرداری تایید!

روز گذشته خبری مبنی بر حمله شبانه موتورسواران ناشناس به ساختمان شهرداری تهران مخابره شد که پس از ساعاتی رییس پلیس تهران این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین، اما همزمان با این تکذیب حمیدرضا قالیباف، رئیس حراست کل شهرداری تهران وقوع این حادثه را تایید کرد و گفت: دو راکب موتور سوار ناشناس، ساعت 35 دقیقه بامداد دوشنبه دوم بهمن با شکستن یکی از شیشه های بخش اداری طبقه همکف ساختمان اصلی شهرداری منطقه 12 شی مشتعل حاوی مواد آتش زا را به درون ساختمان پرتاب کرده اند.

او افزود: در کمترین زمان ممکن این آتش سوزی توسط عوامل آتش نشانی اطفا شده با این وجود خساراتی به طبقه همکف ساختمان شهرداری منطقه 12 وارد شده اما خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

وی تاکید کرد: موضوع از سوی مقام های امنیتی و انتظامی در حال پیگیری و پس از بررسی ها نتایج به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

در همین رابطه ایلنا نیز نوشت: رییس پلیس تهران بزرگ خبر حمله شبانه به شهرداری تهران را تکذیب کرد و گفت: هیچ حمله‌ای به ساختمان مرکزی شهرداری تهران و همچنین ساختمان‌های جانبی آن نشده است.

سردار رحیمی درباره انتشار خبری مبنی بر اینکه نیمه شب گذشته تعدادی افراد ناشناس با بمب‌های آتش‌زا به ساختمان اصلی شهرداری تهران حمله ور شدند و این ساختمان را به آتش کشیدند، گفت: این خبر کذب محض است و هیچ‌گونه حمله‌ای به شهرداری تهران نشده است.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به ساختمان‌های جانبی شهرداری نیز هیچ‌گونه حمله‌ای صورت نگرفته است.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح