اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 16 بهمن 1396            نسخه قابل پرینت

مسکن معروف اکباتانی چسباندن تراکت و پوستر را متوقف کرد

در پی طرح مشکل چسباندن پوستر و تراکت در محیط های عمومی و رفت و آمد شهرک اکباتان که باعث ایجاد دلخوری و ناراحتی شمار زیادی از ساکنین شده بود، مدیریت مسکن ارتباط به صورت «داوطلبانه» و با هدف احترام به خواست عموم اکباتانی ها، ادامه روند نصب تبلغات محیطی خود اعم از پوستر و تراکت را متوقف کرد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، عقیل فردی مدیر شعبات مسکن «ارتباط» در اکباتان ضمن بیان این مطلب افزود: نمی خواهیم بر خلاف نظر مردم که همسایگان ما هستند حرکتی انجام دهیم که در نهایت دلخوری آنها را به همراه داشته باشد. به همین دلیل و پس از اطلاعی که از طریق سایت 4 اکباتان نسبت به وجود این ناراحتی ها پیدا کردیم خودمان تصمیم گرفتیم روند چسباندن پوستر و تراکت های ارتباط را متوقف کنیم و راههای دیگری از جمله حضور بیشتر در فضای مجازی را جایگزین کنیم تا به رأی و خواست مردم احترام گذاشته باشیم.

این تصمیم دست اندرکاران مهمترین آژانس معاملاتی مسکن در محدوده ناحیه 6 در حالی رخ می دهد که شعبات آن در فاز 1 و 3 اکباتان در طول ماه بیش از 1500 نسخه تراکت و پوستر را در محیط های عمومی نصب می کردند و عملا یک مکانیزم مشخص اعم از چاپ و تکثیر و توزیع و نصب برای این موارد در داخل ارتباط ایجاد شده بود و به این ترتیب می توان به میزان اهمیت تصمیم اخذ شده پی برد.

در این رابطه شایان ذکر است که طی روزهای گذشته آرم و لوگوی مسکن ارتباط به صورت ملی ثبت شده و بی تردید با تغییر استراتژی تبلیغاتی این مجموعه که با هدف احترام به رأی مردم حاصل شده است می توان نتیجه گرفت که طی روزها و ماههای آینده شاهد رویکردهای کاملا متفاوت نسبت به آنچه که تاکنون از جانب «مشاورین مسکن» دیده و توقع داریم، باشیم.  

در این رابطه امیدواریم سایر اصناف و حتی مشاورین مسکن محدوده اکباتان و بیمه هم نسبت به تجدید نظر در برنامه های تبلیغات محیطی خود اقدام کنند. کاری که طبعا رضایتمندی مشتریان آنها را به همراه خواهد داشت.

بر همین اساس 4 اکباتان از ابتدای اسفند ماه برنامه معرفی کامل اصناف متخلف در زمینه چسباندن پوستر و تراکت در محدوده اکباتان و بیمه را پیاده سازی خواهد کرد و البته جای خوشحالی خواهد داشت که اگر اصناف تجاری پیش از آغاز این برنامه همکاری بیشتری در جهت حفظ زیبایی بصری محیط اطراف خود داشته باشند.       

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح