اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 8 ارديبهشت 1397            نسخه قابل پرینت

پرسش های ساکنین برای تعیین تکلیف آسانسور های بلوک 8

طی هفته های گذشته یکی از اعضای هیئت مدیره بلوک 8 (فاز 2 شهرک اکباتان) در اقدامی قابل توجه هماهنگی های لازم برای انتشار اسناد مالی یکی از زیر بلوکی های استیجاری در بلوک را فراهم آورد تا برخی ابهامات موجود از طرف ساکنین برطرف شود.   

به گزارش سایت خبری اکباتان، پس از این رخداد، در روزهای گذشته چند تن از ساکنین بلوک 8 طی نامه ای که برای 4 اکباتان ارسال شده است پرسشهایی در خصوص سرنوشت آسانسورهای این بلوک مطرح کرده اند و امید است هیئت مدیره محترم در خصوص شفاف سازی مورد نظر ساکنین اقدامات لازم را به عمل آورد. 

مهمترین پرسشهای ساکنین در خصوص آسانسورهای این بلوک که به دست ما رسیده به شرح زیر می باشد:

  1. ما ساکنین بیشتر از بلوکهای دیگر هزینه پرداخت کردیم و قرار بود آسانسورها صفر تا صد و بطور کامل تعویض شوند درصورتیکه که در حال حاضر ریلها و برخی از قطعات دیگر تعویض نشده. آیا کاهش هزینه ها در اثر انجام نشدن بخشهای مهم وهزینه بر قابل کارشناسی نمی باشد و نباید به ساکنین بازگردانده شود؟
  2. قرار براین بود که شرکت پیمانکار برای آسانسورها استاندارد دریافت نماید. بالاخره بعد از گذشت 3 تا 4 سال چه زمانی آسانسورهای بلوک ما تحویل نهایی می شوند؟    
  3. معایب آسانسورها که بوسیله ی کارشناس رسمی دادگستری اعلام گردیده برطرف شده است؟ آیا ناظر محترم درصورت مراجعه ی مجدد کارشناس پاسخگو می باشند؟

--------------------------------------------------------------------------------

همانطور که مشخص است پرسش های بالا بدون پیش داوری و تحلیل رسانه های و تنها به منظور انعکاس نقطه نظرات ساکنین و دریافت توضیحات کافی از طرف افراد مسوول مطرح شده و امیدواریم با پاسخ مناسب هیئت مدیره بلوک همراه شود. 

به کانال تلگرام 4 اکباتان بپیوندید (اینجا) تا از آخرین رویدادهای شهرک اکباتان مطلع شوید

 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح