اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 11 ارديبهشت 1397            نسخه قابل پرینت

بعد از 13 سال روز جهانی کارگر به مگامال «هم» آمد

پس از آغاز به کار شروع پروژه ساخت مگامال در سال 1384، روز گذشته برای اولین بار مراسم تقدیر از کارگران نمونه این مجموعه و به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، روز گذشته به مناسبت روز جهانی کارگر و با همت قسمت «پشتیبانی» شرکت نگین آرای آسیا برای نخستین بار مراسمی ساده اما دلگرم کننده با هدف تجلیل از زحمتکشان فعال در این مرکز تجاری و فرهنگی ترتیب داده شد و نکته بسیار مهم اینکه سید یاسر نیازی سرپرست شرکت نگین با وجود تمام مشغله های روزمره اش نه تنها از ابتدا در مراسم حضور پیدا کرد بلکه حتی دقایقی کوتاه به سخنرانی در باب تاریخچه روز جهانی کارگر و اهمیت نقش این طبقه مهم اجتماعی در جامعه پرداخت. وی در بخشی از صحبتهایش به صورت صریح اعلام کرد که باید بیش از پیش به کارگران توجه نمود و با دلگرمی بیشتر آنها کارها روال بهتری پیدا خواهد کرد. 

رفتارهای جدید مدیران مگامالی در حالی روز گذشته پرده تازه ای از مواجهه با پرسنل خود را به نمایش گذاشت که برای اولین بار در چند سال گذشته، روزهای پایانی اسفند 96 تمام پرسنل اجرایی و خدماتی مگامال تمام مطالبات خود را دریافت و شب عید را بدون طلبکاری از مجموعه و البته با دست پر به آغوش خانواده خود رفته بودند. در همین رابطه پر بیراه نیست اگر مراسم روز گذشته تجلیل از کارگر را نیز در راستای اهمیت بیشتر به منابع انسانی و تلاشگران بی ادعای این مجموعه نسبت داد.

به هر ترتیب فتح باب صورت گرفته همچنان این امیدواری را تقویت می کند که «کشتیبان را سیاستی دگر آمده» و شاید از پی همین سیاست دیگر، سایر قول و قرارها و البته مطالبات معطل مانده شهرک اکباتان از مگامال نیز جامه عمل به تن کند. 

به کانال تلگرام 4 اکباتان بپیوندید (اینجا) تا از آخرین رویدادهای شهرک اکباتان مطلع شوید

 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح