اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 25 ارديبهشت 1397            نسخه قابل پرینت

عدم پاسخگویی هیئت مدیره بلوک 8 در موضوع آسانسورها

تقریبا 20 روز پیش مطلبی در 4 اکباتان با تیتر «پرسش های ساکنین برای تعیین تکلیف آسانسور های بلوک 8» منتشر شد (اینجا را بخوانید) که در آن پرسشهایی ساکنین بلوک 8 پیرامون آسانسورهای «تازه ساز» این بلوک مطرح شده بود.   

به گزارش سایت خبری اکباتان، اما با گذشت مدت زمان اعلام شده و به رغم پیگیری های صورت گرفته به نظر می رسد هیئت مدیره بلوک 8 هیچ تصمیمی برای پاسخگویی به پرسشهای منطقی ساکنینی که از حدود 4 سال پیش مبالغی در حدود 2 میلیون تومان را جهت تعویض آسانسورهای بلوک خود پرداخت کرده اند، ندارد.

در این زمینه شایان ذکر است طبق گزارشی که توسط یکی از کارشناسان رسمی قوه قضاییه در این خصوص به رشته تحریر درآمده است بیش از 20 مورد ایراد کاملا فنی به آسانسورهای «جدید» وارد آمده و جدای از بحث فنی نحوه انتخاب پیمانکار مربوطه نیز در نظریه مکتوب کارشناس مذکور مورد سوال قرار گرفته است.   

به هر روی دست اندرکاران محترم بلوک 8 باید توجه داشته باشند که عدم پاسخگویی و نشنیدن خواسته های ساکنین هیچگاه منجر به برطرف شدن و فراموشی «خواسته» نخواهد شد و اتفاقا شائبه های درست و غلط را بیشتر دامن خواهد زد.

گفتنی است پروژه تعویض کامل آسانسورهای بلوک 8 حدود 4 سال پیش با رقمی در حدود یک میلیارد و یکصد میلیون تومان کلید زده می شود و امروز شمار قابل توجهی از ساکنین مدعی هستند که نه تنها بخش هایی از آسانسورها اصلا تعویض نشده اند و همان قسمتهای قبلی مورد استفاده قرار گرفته اند بلکه اطلاع رسانی لازم در خصوص استانداردهای لازم نیز که قرار بوده از مراجع ذیصلاح اخذ شود، صورت نگرفته تا مشخص شود که آیا تأییدیه نهایی و قانونی برای آسانسورها دریافت شده یا خیر؟     

تلاش خواهیم کرد تا طی روزهای آینده با استفاده از کارشناسان زبده ایرادات موجود در پروژه آسانسورهای بلوک 8 را مورد ارزیابی بیشتر قرار دهیم چون با گذشت بیش از 30 سال از عمر شهرک اکباتان بلوکهای بسیاری درصدد تعویض آسانسورهای قدیمی خود می باشند و بالطبع اطلاع رسانی در این زمینه می تواند مثمرثمر واقع شود.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح