اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 3 خرداد 1397            نسخه قابل پرینت

مدیرعامل بلوک B4 بعد از استعفاء لب به شکایت گشود

مدیر عامل سابق بلوک B4 شهرک اکباتان که طی روزهای گذشته استعفای خود را به هیئت مدیره بلوک داده بود و در آن علت را نیز «قصد سفر به خارج از کشور» برشمرده بود، حالا مطالبی را در فضای مجازی منتشر کرده که نه تنها بوی گله و شکایت از آن استشمام می شود بلکه تا حدودی نحوه اداره بلوک در دوره های پیش از خود را با پرسش جدی مواجه می کند.

به گزارش سایت خبری اکباتان، مدیر عامل سابق بلوک B4 که در مورخه 97/2/22 و پس از 28 ماه فعالیت استعفای خود را تحول هیئت مدیره نموده تنها با گذشت 10 روز مطالبی را با سرفصل «من بلوک را در چه وضعیتی تحویل گرفتم؟؟» منتشر و در آن اعلام نموده که با بلوک را بدهی شارژ 250 میلیون تومانی ساکنین و البته بدهی 236 میلیونی قبض آب که پرداخت نشده بوده تحویل گرفته که جمعا عددی در حدود 486 میلیون تومان به عنوان بدهی بلوک از دوره های قبلی وجود داشته و ایشان مسوولیت اجرایی وصول مطالبات و پرداخت آنها را بر عهده گرفته است. وی همچنین وعده داده تا در روزهای آتی موارد بیشتری را در زمینه اداره بلوک به اطلاع عموم خواهد رساند.    

در همین رابطه و آنطور که از فحوای مطالب مدیرعامل سابق برمی آید اینکه وی چندان هم راضی به استعفاء نبوده است چون در بخش دیگری آورده: «پس از 28 ماه «یجورایی» استعفاء دادم» و از سوی دیگر شنیده ها حاکی از آن است که برخی اعضای هیئت مدیره این بلوک رضایت کافی از نحوه مدیریت موجود نداشته و یکی از مهمترین دلایل نوشتن استعفاء همین نارضایتی ها بوده است.  

در هر حال مسئله ای که به نظر مهم می رسد مشخص شدن «کیفیت» اجرای فرآیند مدیریت در بلوکهای اکباتان است که بر اساس آن و طبق انصاف نتیجه زحمات یک فرد در پایان دوره کاری مورد تقدیر و یا برعکس با توبیخ همراه گردد. امروز نباید فراموش کرد که در دوره های مدیران عامل قبلی بلوک B4 اتفاقات عمرانی ارزشمندی در سطح بلوک صورت گرفت اما ادعای بدهی 486 میلیونی بلوک که به گفته ی مدیرعامل مستعفی وی میراث دار آن بوده است تا حدودی «رزومه های قبلی» بلوک را با چالش مواجه می کند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح