اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 9 خرداد 1397            نسخه قابل پرینت

وصل مشروط آب کسبه سوپر 3 در فاز یک

آب بازارچه سوم در فاز 1 که طی روزهای گذشته به دلیل وجود بدهی به اداره آب منطقه ای قطع شده بود با همراهی کسبه این بازارچه مجدد و به صورت مشروط وصل شده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، چندی پیش بدهی 196 میلیونی بازارچه سوم بالاخره کار خودش را کرد و در نهایت سناریوی قطعی آب برای کسبه این «سوپر» به اجرا درآمد. اما پس از هماهنگی های صورت گرفته در میان صاحبان واحدهای تجاری و پس از آن رایزنی با پیمانکار شرکت آب منطقه ای توافقی بر مبنای پرداخت اقساطی این بدهی انجام و امکان استفاده از آب لوله کشی در این بازارچه میسر شد.

یکی از دست اندکاران این بازارچه در گفت و گو با 4 اکباتان گفت: مبلغ اولیه قبض صادر شده برای بازارچه ی ما 196 میلیون تومان بود که البته این مبلغ نه به دلیل بدهی آب مصرفی بلکه تغییر کاربری های 14 واحد تجاری این بازارچه در نوع فعالیتشان، سبب شامل شدن تعرفه های سنگین در قبض آب بازارچه شده بود. بالاخره هم با کلی پیگیری توانستیم مبلغ مورد اشاره را به حدود 100 میلیون تومان برسانیم و آن را طی 4 قسط پرداخت نماییم و طبیعی است که اگر اقساط را سر وقت پرداخت نکنیم بازهم با قطعی آب مواجه خواهیم بود.

این فعال بازارچه 3 در پاسخ به اینکه چرا مانند برخی دیگر از بازارچه ها که به دلیل عدم پرداخت قبض با قطعی آب مواجه شده اند، از تانکر برای تأمین آب خود استفاده نکردند هم گفت: ما هم ابتدا به گزینه استفاده از تانکر فکر کردیم اما واقعیت این است که نمی توان به آب داخل تانکر از حیث سلامتی اطمینانی کرد و البته اداره بهداشت هم به برخی واحدهای بازارچه به دلیل قطعی آب اخطارهایی را اعلام کرده بود و با این تفاسیر به این نتیجه رسیدم که تانگر گزینه خوبی نیست و انرژی خود را برای جمع آوری پول از کسبه متمرکز کردیم.   

در این رابطه گفتنی است تعداد قابل توجهی از بازارچه های فاز یک شهرک اکباتان با مشکل قبوض سنگین آب مواجه هستند و البته در بعضی بازارچه ها کار به قطعی آب و استفاده از آب تانکر رسیده است. اما خوشبختانه فعلا کسبه سوپر 3 با وجود 70 واحد تجاری توانسته اند قسط نخست قبض آب خود را به مبلغ 30 میلیون تومان پرداخت کنند تا فعلا امیدوارانه وصل قطعی آب بازارچه را پیگیری کنند.              

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح