اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 12 خرداد 1397            نسخه قابل پرینت

پاسخ مدیرعامل اسبق بلوک B4: العاقل یکفی بالاشاره

طی روزهای گذشته مطلبی با عنوان «مدیرعامل بلوک B4 بعد از استعفاء لب به شکایت گشود» (اینجا را بخوانید) در سایت خبری اکباتان منتشر شد که البته بلافاصله محتوای آن که به نقل از مدیر عامل مستعفی بلوک B4 تهیه شده بود با واکنش غلامرضا سرآبادانی مدیر عامل اسبق (ماقبل آخر) مواجه و در نهایت نیز متنی در پاسخ به اظهارات صورت گرفته برای 4 اکباتان ارسال شد که در ادامه عینا آمده است.  

تحریریه سایت خبری 4 اکباتان

با سلام

پیرو مطالب درج شده از سوی مدیر عامل سابق بلوک B4 جهت تنویر افکار خوانندگان آن رسانه لازم دانستم با تایید هیئت مدیره بلوک و ارائه مدارک حسابداری پاسخ صحبت های خلاف واقع و فرافکنی مدیرعامل مستعفی را با توجه به انجام وظیفه خزانه داری بلوک توسط اینجانب و لزوم حفظ امانت ساکنین به شرح زیر اعلام نمایم.

آخرین بدهی شارژ ساکنین بلوک تا پایان آذر ماه ۹۴ (تاریخ خاتمه کار اینجانب بعنوان مدیر عامل بلوک) برابر تراز موجود که ضمیمه است و مورد تأیید هیئت مدیره قرار گرفته حدود ۹۱ میلیون تومان بوده که نشان از عقب بودن حداکثر یکماه بدهی شارژ ساکنین بوده و نرمال میباشد. مشخص نیست عدد 250 میلیون که ایشان مدعی است بلوک را با این میزان بدهی تحویل گرفته از کجا آمده!؟

در رابطه با بدهی آب مصرفی نیز علیرغم هماهنگی همه بلوکها مبنی بر عدم پرداخت بدلیل اضافه محاسبه آب بها، آخرین قبض مانده قبلی در مورخه ۹۴/۹/۱ مبلغ 84،718،300 تومان میباشد. احتمالا مبلغ اعلامی این شخص [236 میلیون تومان] مربوط به پایان سال ۹۵ و دوره مدیریت خودشان میباشد.

در بحث امور عمرانی بلوک هم باید خاطرنشان کنم که در زمان تصدی اینجانب خرید ۲ دستگاه چیلر و تعویض لوله کشی افقی آب بلوک و ساخت ۴ آبنما با کمترین هزینه انجام شده و فضای سبز بلوک نیز به تناسب درآمد بلوک به اجرا درآمده. در صورتیکه تنها مورد نیمه سنگین عمرانی بلوک در دو سال اخیر تعویض لوله گاز بلوک بوده که آنهم بعلت نشتی گاز بصورت اضطراری با تصویب هیئت مدیره به انجام رسیده است.

در مورد اظهار ایشان مبنی بر اجبار به استعفا نیز به اطلاع می رساند بدلایل مستدل برای اکثریت اعضای هیئت مدیره در جلسه ۹۷/۲/۵ مراتب خاتمه مدیریت ایشان از تاریخ ۹۷/۲/۳۱ تصویب گردید ولی نامبرده در دو روز آخر نامه ی استعفا ارائه کردند که به جهت حفظ حرمت ایشان با آن موافقت شد.

هیئت مدیره باتوجه به اختیارات خود نسبت به استخدام و خاتمه خدمت مدیر عامل اقدام نموده و بنا ندارد جزئیات و دلایل خاتمه مدیریت ایشان را اعلام نماید ولی این موضوع در ارکان قانونی بلوک قابل بررسی و پیگیری میباشد.

لذا با توجه به اظهارات خلاف واقع ایشان در سایت خبری شهرک اکباتان و خبرنامه قبلی بلوک [در فضای تلگرام] که فقط یکطرفه در دسترس ایشان میباشد نسبت به انشای این جوابیه اقدام گردید. بدیهی است سایر موارد در صورت نیاز متعاقبا اعلام میشود. «العاقل یکفی بالاشاره»

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح