اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ يكشنبه 13 خرداد 1397            نسخه قابل پرینت

ضرباهنگ «تغییر» در بلوک A4 نواخته شد

بعد از مدتها کش و قوس، حرف و حدیت و حتی تکذیب و تأیید روز جمعه مجمع سالیانه بلوک A4 شهرک اکباتان برگزار و در یکی از مهمترین بخش های دستور کار مجمع، یعنی انتخاب ارکان تصمیم گیری بلوک، اکثریت مطلق گروه قبلی هیئت مدیره رأی کافی را برای تداوم حضور خود به دست نیاوردند و به عبارتی دقیقتر مجمع ساکنین تصمیم گرفت کار دست بقیه همسایگان سپرده شود.  

به گزارش سایت خبری اکباتان، از مدتها قبل پیش می شد که با توجه به اتفاقاتی همچون صدور قبض آب چند صد میلیونی، قطعی چند ساعته آب (به دلیل عدم پرداخت)، پروژه لوله کشی گاز 180 میلیونی و ... مجمع آتی این بلوک با رخدادهای قابل توجهی برگزار شود و به نظر می رسد تا حدود زیادی این پیش بینی به وقوع پیوست چون در نشست مذکور علاوه بر بحث انتخاب اعضای هیئت مدیره، بازرسان و داوران موارد مهمی دیگری همچون تصویب ترازنامه مالی سالیانه و افزایش شارژ 20 درصدی بلوک نیز در دستور بررسی قرار داشت اما در نهایت هیچیک از این موضوعات به تصویب نرسید و ساکنین ترجیح دادند فعلا این موارد از دستور کار جلسه خارج شوند و با حضور اعضای جدید هیئت مدیره بررسی های بیشتری صورت پذیرد.  

گفتنی است فرآیند تصمیم گیری و نحوه مدیریت در بلوک مورد اشاره طی حدودا یک سال گذشته با انتقادهایی از طرف ساکنین مواجه بوده و همانگونه که نتایج انتخاب ارکان بلوک نشان می دهد میل به ایجاد تغییرات جزو مطالبات اساسی شرکت کنندگان در مجمع مذکور بوده و فعلا تا حدودی بسیاری دستیابی به آن میسر شده است.

مجمع روز جمعه بلوک A4 پس از یک دوره به حدنصاب نرسیدن شرکت کنندگان، در دومین نوبت برگزاری رسمیت یافت و در نتیجه آن برخی اعضای گروه قبلی هیئت مدیره پس از 8 سال عضویت در جایگاه تصمیم گیری بلوک، صندلی خود را به سایر همسایگان واگذار کرده اند.   

به گفته یکی از شرکت کنندگان در این جلسه، اولین خواسته ساکنین از اعضای منتخب جدید تهیه یک گزارش مالی جامع و دقیق از تمام اقداماتی است که طی سالهای گذشته توسط هیئت مدیره صورت گرفته است.

به هر حال 4 اکباتان ضمن تبریک به منتخبین جدید ارکان بلوک A4 امیدوار است شرایطی فراهم شود که ساکنین این مجموعه دستیابی به مطالبات خود را در محل زندگی شان احساس نمایند.    

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح