اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 21 خرداد 1397            نسخه قابل پرینت

عدم پرداخت جریمه محکومیت شورایار اکباتانی از حساب سرای محله

طی هفته های گذشته پیشنهادی از جانب یکی از اعضای امناء شهرک اکباتان در خصوص پرداخت جریمه شخصی یکی از اعضای شورایاری از حساب سرای محله اکباتان (که در یک پرونده قضایی محکوم شده)، مطرح و با مخالفت سایر اعضای امناء این موضوع به طور کل منتفی شده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، چندی پیش یکی از اعضای شورایاری اکباتان با شکایت مدیر سابق آموزش سرای محله مواجه شد و پس از کش و قوس های فراوان در نهایت دادگاه خوانده را به اتهام افتراء محکوم به پرداخت 20 میلیون ریال جزای نقدی جایگزین سه ماه حبس محکوم نمود.

در رابطه با این اتفاق و فعل و انفعالات پس از آن یکی از اعضای امناء اکباتان گفت: پس از بروز این اتفاقات اعضای گروه امناء در شهرک اکباتان تلاش زیادی برای جلب رضایت شاکی یعنی مدیر سابق آموزش به خرج دادند که البته این تلاشها به نقطه روشنی نرسید اما در ادامه یکی از اعضا با این استدلال که درگیری های بوجود آمده به دلیل مباحث مرتبط با سرای محله اکباتان بوده، خواستار پرداخت جریمه ریالی شورایار از حساب مالی سرای محله شد که البته پیشنهاد ارائه شده به دلیل عدم امکان مصوب و مکتوب نمودن آن با توجه به آیین نامه های کاری با مخالفت قاطع اکثریت امناء اکباتان مواجه و در واقع پرونده این موضوع تا حدود زیادی بسته شده است هر چند که هنوز پیگری های مختصری در این زمینه از جانب عده ای صورت می گیرد.  

گفتنی است مصوبات گروه امناء هر محله که ترکیبی از شورایاران و نمایندگان نهادهای اجتماعی همچون بسیج، شهرداری و ... می باشد، برای اجرا باید به تأیید ستاد مدیریت محلات برسد تا پس از آن قابلیت اجرایی پیدا کند. لازم به ذکر است که طبق قانون مدیر یک محله بدون تأیید رسمی مصوبات از جانب مراجع بالاتر مجاز به اجرای مصوبات ارائه شده از طرف امناء نمی باشد.  

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح