اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 تير 1397            نسخه قابل پرینت

مسیر اتوبان ستاری به مگامال پیمانکار دوم خود را شناخت  

ایجاد دسترسی از اتوبان شهید ستاری (شمال به جنوب) به مگامال یکی از مطالبات قدیمی ساکنین شهرک اکباتان از مدیران این مجتمع تجاری است و حالا در شرایطی که فاصله زیادی تا راه اندازی نهایی آن باقی نمانده، پیمانکار جدید این پروژه مشخص شده تا شاید طلسم این بار شکسته شود.

به گزارش سایت خبری اکباتان، سید یاسر نیازی سرپرست شرکت نگین آرای آسیا ضمن تأیید انتخاب پیمانکار جدید به 4 اکباتان گفت: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته موفق شدیم قرارداد پیمانکار جدید پروژه دسترسی از اتوبان شهید ستاری به داخل مگامال را امضاء کنیم و طی روزهای آتی تجهیز کارگاه آن آغاز خواهد شد.

وی همچنین در خصوص مدت زمان تعیین شده در قرارداد پیمانکار جدید برای اتمام این پروژه هم گفت: سقف مدت زمانی تعیین شده برای پیمانکار 3 ماه است اما واقعا امیدواریم که ساخت این مسیر زودتر از 3 ماه به پایان برسد و تردد مشتریان مگامال از داخل اتوبان شهید ستاری صورت گیرد چون خودمان هم کاملا واقف هستیم که عبور و مرور خودروها نباید از داخل اکباتان انجام گیرد اما متأسفانه تا به امروز این مهم محقق نشده است.  

نیازی در رابطه با اعداد روایت های گوناگون اعلام شده در مورد پیشرفت فیزیکی این پروژه هم اذعان کرد: در گذشته افرادی حتی پیشرفت 90 درصدی را هم اعلام کردند! اما واقعیتی که امروز باید آن بپذیریم این است که طرح حدود هشتاد درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مابقی با پیگیری هایی که صورت خواهیم داد به پایان خواهد رسید.

گفتنی است راه اندازی دسترسی مورد اشاره به مگامال یکی از مهمترین برنامه های مدیریت جدید شرکت نگین به عنوان مجری مجتمع مگامال بود اما به رغم تمام تلاشها و در شرایطی که اختلافات مالی با پیمانکار نخست عملا کار را به بن بست کشانده بود، شرایط برای حضور پیمانکار جدید مهیا شده است.     

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح