اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 21 مهر 1397            نسخه قابل پرینت

اجرایی شدن محکومیت 6 میلیونی هیئت مدیره مرکزی اکباتان

ابلاغیه حکم محکومیت 6 میلیون تومانی هیئت مدیره مرکزی شهرک اکباتان طی تشریفات قانونی به دفتر این گروه تحویل داده شده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، پس از فعل و انفعالات صورت گرفته سال گذشته در ترکیب مدیریتی هیئت مدیره مرکزی که منجر به جا به جایی رئیس این گروه تنها پس از یکسال شد، به صورتی ناگهانی عذر مدیر اجرایی هیئت مدیره مرکزی نیز خواسته و با برخوردهایی که همیشه خاطره تلخ آنها در خاطر می ماند (حتی بدون اعطای فرصت جمع آوری وسائل) به حضور مدیر اجرایی این گروه خاتمه داده شد.

پس از این اتفاق که همراه با عدم پرداخت حقوق معوقه علی تبریزی همراه شده بود، مدیر اجرایی سابق به جای هرگونه حاشیه سازی راه پیگیری از نهادهای قانونی را انتخاب کرد و چندی پیش توانست حکم دادگاه مبنی بر پرداخت حدود 6 میلیون تومانی را اخذ نماید. البته لازم به ذکر است که نامبرده در همان ابتدا بارها از اعضای هیئت مدیره مرکزی اکباتان درخواست پرداخت دستمزدهای معوقه خود را نمود اما در شرایطی که حتی عده ای از عضای هیئت مدیره مرکزی قول رفع مشکل را می دادند و چند روز نیز بدین شکل زمان می خریدند اما در نهایت مشکل برطرف نشد تا کار به مراجع قانونی بکشد آنهم در شرایطی که به سادگی هر چه تمامتر این موضوع به دلیل خواست کارمند هیئت مدیره مرکزی به حل مسالمت آمیز ماجرا قابل حل و فصل بود اما ...

حالا طی روزهای گذشته حکم صادره به مرحله اجرا رسیده است و ابلاغیه اجرای آن نیز به دفتر مرکزی نشین های اکباتان رسیده است. در این حکم از همه 7 عضو اصلی هیئت مدیره مرکزی به عنوان ابلاغ شوندگان حقیقی نامبرده شده است.

گفتنی است بخشی از این مبلغ حقوق معوقه نامبرده می باشد و مابقی حقوقی است که تا پایان قرار داد پرداخت آن بر عهده هیئت مدیره مرکزی قرار گرفته است هر چند که این همکاری بصورت یکطرفه توسط هیئت مدیره مرکزی خاتمه داده شده است. فراموش نکنیم که هیئت مدیره مرکزی اکباتان به دلیل عدم پرداخت تعمدی شارژ ماهیانه توسط شمار قابل توجهی از بلوکها با کمبود منابع مالی مواجه است و اینکه در این شرایط به دلیل سوء مدیریت هزینه های اینچنینی نیز تحمیل می شود، باید به این موضوع فکر کرد که چرا؟؟     

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح