اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 5 آبان 1397            نسخه قابل پرینت

پیشگویی شگفت انگیز سیمپسون‌ها درباره ماری جوآنا

سریال کارتونی خانواده سیمپسون The Simpsons هنوز هم در حال غافلگیر کردن مخاطبان خود است. این کارتون اتفاقات امروز را چند سال پیش، پیشگویی کرده است. آخرین پیشگویی سیمپسون ها که درست از آب درآمده، قانونی شدن خرید و فروش ماده مخدر ماریجوآنا در کاناداست.

بنا بر این گزارش، سیزده سال پیش سیمپسون ها در قسمت Midnight Rx که در سال 2005 میلادی و در فصل شانزدهم سریال پخش شد، اقدام کانادا در قانونی کردن مصرف ماری جوآنا را پیشگویی کرده است.

در این بخش یکی از شخصیت های کارتون که در کاناداست به دیگری سیگار ماری جوآنا تعارف می کند و می گوید: ماریجوآنا اینجا قانونی است.

کارتون سیمپسون ها پیش‌بینی‌ها یا پیشگویی های زیادی درباره آینده داشته است.

هفده سال پیش در یکی از قسمت های آن، دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا نشان داده شد!

انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در هفده سال بعد، تنها یکی از پیش بینی های کارتون سیمپسون ها بود. بعد از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، این کارتون محبوب چند بار مرور و مشخص شد؛ برخی از حوادث رخ داده در آن، در دنیای واقعی هم اتفاق افتاده‌اند.

کانادا از روز چهارشنبه گذشته، نخستین کشور صنعتی جهان به شمار می رود که خرید و فروش ماده مخدر ماری جوآنا را پس از ممنوعیت نزدیک به یک قرن، قانونی اعلام کرده است.

این اتفاق از جمله دستاوردهای نخست وزیر کانادا، جاستین ترودو است که از دو سال پیش، تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گرفت. او در تبلیغات انتخاباتی خود در سال 2015 به حامیانش قول داد تا از طریق قانونی کردن خرید و فروش ماری جوآنا، جلوی مافیای مواد مخدر را که از غیرقانونی بودن این ماده مخدر سودهای کلانی به دست می آورند، بگیرد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح