اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 30 آبان 1397            نسخه قابل پرینت

مجمع نیمه تمام بلوک 16 و پیروزی خفیف «تحول طلبان»

مجمع عمومی دوشنبه شب بلوک 16 واقع در فاز 2 شهرک اکباتان اگرچه با جنجال های یکی از اعضای هیئت مدیره سابق نیمه تمام ماند اما در نهایت هیئت مدیره جدید توانست راهی هر چند محدود اما رو به جلو بگشاید.

به گزارش سایت خبری اکباتان، هیئت مدیره سابق بلوک 16 به معنای واقعی کلمه یک گروه «اپوزیسیون» است که کاملا با برنامه حرکت می کند. از عدم تحویل بیش از 200 میلیون تومان از حسابهای مالی بلوک که همچنان از زمان مدیریتشان در اختیار دارند تا حضور با برنامه و منسجم در جلسات مجمع و ایجاد اختلال حتی برای موضوعات ساده که در نهایت از روند کاری هیئت مدیره جدید جلوگیری شود همه و همه تلاشهایی است که صورت می گیرد تا گروهی که بیش از 25 سال مدیریت بلوک 16 را در اختیار داشته مجدد به عرصه بازگردد.

در جلسه دوشنبه هیئت مدیره طرحهای متفاوتی از خرید و نصب آیفون تصویری تا ساخت نیروگاه خورشیدی و البته بازسازی بخش هایی از بلوک را برای تصمیم گیری به جمع حاضرین آورد اما در کمال ناباوری از صدر تا ذیل طرحهای ارائه شده با مخالفت برنامه ریزی شده مواجه شد و حتی کار به جایی رسیده بود که برای نصب آیفون تصویری این استدلال مطرح شد که «تکنولوژی» آیفون های تصویری فعلی قدیمی است و باید صبر کنیم تا تکنولوژی جدید به بازار عرضه شود و آنوقت هزینه صورت گیرد!

البته در نهایت با درایت ساکنین مجوز اولیه برای انجام امور مقدماتی آیفون تصویری مصوب شد تا در بلوک 16 هیئت مدیره جدید بتواند پروژه «تغییر و تحول» را حتی به صورت بسیار محدود پیش ببرد.

اما نکته بسیار جالب مجمع عمومی بلوک 16 انتخاب نائب رئیس هیئت مدیره سابق به عنوان بازرس جدید بلوک می باشد. فردی که تا چندی پیش هیئت مدیره جدید را قانونی نمی دانست و حالا مسوولیت بازرسی را بر عهده گرفته و از طرفی یکی از 3 نفری است که حساب مشترک بلوک را به مبلغ 230 میلیون از دوره مدیریت قبلی همچنان در اختیار خود دارند و تحویل نفرات بعدی نداده اند. معلوم نیست آقای بازرس در گزارش های مالی خود چگونه می خواهد به موضوع مبالغ موجود بلوکه شده در این حساب اشاره کند!؟ 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح