اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 5 دي 1397            نسخه قابل پرینت

راهور مجوز استفاده از مسیر اختصاصی مگامال را صادر نکرده

حدود 10 روز پیش مسیر اختصاصی ورود خودروها به مجتمع تجاری مگامال از دل اتوبان شهید ستاری حدفاصل شهرک اکباتان افتتاح شده اما تا به امروز مجوز استفاده از این مسیر توسط راهور ناجا صادر نشده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، به رغم افتتاح اولیه و تلاش دست اندرکاران مگامال برای استفاده از مسیر حاشیه ای احداث شده از اتوبان شهید ستاری هنوز ورودی این مسیر به داخل مگامال مسدود است.

روز گذشته یاسر نیازی مدیر عامل شرکت نگین آرای آسیا در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار 4 اکباتان اذعان کرد: «تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده و منتظریم راهور مجوز بازگشایی مسیر را صادر کند. البته به ما قول داده اند که تا پایان وقت اداری امروز (سه شنبه) این هم اتفاق بیفتد چون صورت حتی صورتجلسات پایان این مسیر توسط شهرداری منطقه و راهور منطقه 5 امضاء شده است و فقط مانده صدور مجوز بهره برداری.»

صحبت های مدیر عامل شرکت نگین در حالی مطرح می شود که چند روز پیش سرهنگ علی همه خانی رئیس راهور منطقه 5 از درخواست راهور برای نصب گاردریل در بخشی از مسیر خروج و علائم راهنمایی در قسمت ورودی خبر داده بود و در این رابطه آنطور که اطلاعات بدست آمده نشان می دهد شهرداری منطقه 5 مسوولیت نصب گاردریل در فضای اتوبان شهید ستاری را تقبل نکرده و این مورد هم بر عهده مگامالی ها قرار گرفته است. عدم قبول مسوولیت برای نصب محافظ های کنار اتوبان در شرایطی صورت می گیرد که معمولا نگهداشت و تجهیز فضای اتوبان های شهری جزو شرح وظایف شهرداران مناطق محسوب می شود اما در این فقره فعلا زور بالادستی ها به مگامال چربیده است.

به هر حال یک فرد مطلع در ساعات پایانی شب گذشته (سه شنبه) در پاسخ به اینکه چرا مجوز استفاده از مسیر مگامال توسط راهور صادر نمی شود به صراحت اعلام کرد: «به عزیزان مگامال هم اعلام شده است که تا زمانیکه بحث گاردریل و علائم مسیر نصب نشود اجازه تردد خودروها از این مسیر صادر نخواهد شد. راهور در این زمینه نمی تواند مسوولیت حوادث احتمالی را به دلیل تکمیل نشدن کامل این بخش از اتوبان ستاری بر عهده بگیرد.»

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح