اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 15 دي 1397            نسخه قابل پرینت

داوران در یک بلوک برگه «سفید امضاء» داده اند!

اساسنامه های مصوب در بلوکهای شهرک اکباتان ظرفیت های قابل توجهی برای احقاق حقوق ساکنین را دارا می باشد اما اگر قرار نباشد مجریان کار آنطور که باید عمل کنند در نهایت خروجی چندان تعریفی نخواهد داشت.

به گزارش سایت خبری اکباتان، طی روزهای گذشته برگه ای در اختیار «4 اکباتان» قرار گرفته است که مربوط به داوران دوره گذشته بلوک 16 می باشد. قطعا طبق اساسنامه وظیفه هیئت داوران در زمان اختلاف احتمالی هیئت مدیره با ساکنین پر رنگ می شود و با اعلام نظر نهایی فصل الخطاب یک مسئله در داخل بلوک به صدا درخواهد آمد. اما در برگه ای که در ادامه تصویر آن آمده هیئت داوران وقت به صورت کاملا سفید برگه را امضاء کرده و آن را در اختیار هیئت مدیره قرار داده اند که به عبارتی یعنی بدون انجام هیچگونه داوری «ریش و قیچی» در اختیار هیئت مدیره قرار گرفته است.

توضیح اینکه برگه مذکور از طرف هیئت داوران در زمان حضور «ترابعلی معندار» در بلوک 16 به عنوان رئیس هیئت مدیره در اختیار این گروه قرار گرفته است.

در این برگه اسامی داوران که امضای آنها کاملا مشهود است پوشانده شده اما به امید روزی که همه ما فرا بگیریم منافع جمعی را نباید فدای دسته بندهای مقطعی و کوتاه نمود.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح