اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 3 بهمن 1397            نسخه قابل پرینت

دستگیری سابقه دار قدیمی کوی بیمه با 260 گرم مخدر گل

سابقه دار قدیمی کوی بیمه با حدود 260 گرم مخدر گل جا سازی شده در محل زندگی اش توسط مأموران کلانتری 135 آزادی دستگیر شد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، با حکم قضایی صادر شده و تلاش مأموران کلانتری 135 آزادی یکی از قدیمی ترین سابقه دارهای کوی بیمه با نزدیک به 48 سال سن در محل زندگی اش دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردید.     

این فرد در حالی دستگیر شده است که محل زندگی اش به پاتوقی برای حضور خلافکاران تبدیل شده بود و حتی افراد نابابی از شهرک اکباتان، بیمه و شهرک آزادی هم در آنجا حضور پیدا می کردند. جالب اینکه طبق گزارش های بدست آمده خلافکاران قدیمی محدوده های ذکر شده هم که سالها پیش محل زندگی خود را تغییر داده بودند همچنان در منزل این شخص حاضر می شدند و دورهمی های خود را برگزار می کردند.  

بر اساس اطلاعات بدست آمده این فرد در پارکینگ منزل خود یک انباری قابل توجه ایجاد کرده و با نصب دوربین مدار بسته تمام ترددهای صورت گرفته در پارکینگ و ساختمان را کنترل می کرده است. در این محل علاوه بر مصرف مواد مخدر تبادل و فروش کالاهای مسروقه نیز صورت می گرفته که پس از دستگیری مقداری از همین اموال مسروقه ضمیمه پرونده وی شده است.

همانطور که اشاره شد از منزل فرد دستگیر شده علاوه بر اموال مسروقه نزدیک به 260 گرم مخدر گل کشف شده است که با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت یکی از مهمترین پایگاههای فروش این نوع مخدر در کوی بیمه فعلا (اگر فرد دستگیر شده پس از دوران محکومیت دوباره اقدامات قبلی خود را ادامه ندهد) منهدم شده است.

عملیات صورت گرفته پس از چندین هفته کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت نیروهای کلانتری 135 آزادی و در شرایطی که مجرمین در اولین فرصت قصد داشتند مقادیری از اموال مسروقه را از محل فوق خارج کنند صورت گرفته است.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح