اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 8 بهمن 1397            نسخه قابل پرینت

مکاتبه شهردار منطقه با بازرسی شهرداری در مورد متروی اکباتان

طبق اخبار موثقی که در اختیار «4 اکباتان» قرار گرفته است شهردار منطقه 5 ظرفیتهای جدیدی را برای مجاب کردن شرکت مترو مبنی بر جمع آوری کارگاه عمرانی چند ساله اش در شهرک اکباتان به کار گرفته است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، رجبعلی خسروآبادی از همان روزهای آغازین حضورش باب مکاتبه با مدیران مترو را گشود و اخطارهایی مبنی بر تعیین تکلیف کارگاه این شرکت را ابلاغ نمود. وی حتی در اواخر آذرماه سال جاری در مصاحبه ای با «4 اکباتان» از تلاش برای برگزاری جلسات مشترک میان مترو و مگامال خبر داد تا هر چه سریعتر تعیین تکلیف لازم صورت پذیرد.

اما با تمام فعل و انفعالات صورت گرفته آنطور که مشخص است مدیران مترو آنطور که باید و شاید خیال پاسخگویی به مطالبات شهروندان را در موضوع «پایانه متروی شهرک اکباتان» ندارند و به همین دلیل خسرو آبادی در مکاتبات بعدی خود نه تنها از ادبیات جدی تری برای مخاطبین خود یعنی مدیران مترو استفاده کرده بلکه در گام بعدی نامه هایی به «بازرسی شهرداری تهران» در خصوص عدم همکاری از طرف پیمانکار خط 4 و مدیران ارشد مترو ارسال نموده است. به نظر می رسد خسرو آبادی با این شیوه در نظر دارد تا ابتدا تمام ظرفیت های موجود را به کار گیرد و در نهایت با زمینه سازی تمام جوانب، اقدامات مقتضی را به انجام برساند.

در این زمینه لازم به ذکر است که طی هفته های گذشته جلسات مشترک سه جانبه شهرداری - مترو - مگامال در خصوص رفع مشکلات موجود برگزار شده اما آنطور که مشخص است فعلا خروجی دندانگیری نصیب میزبانان جلسه یعنی شهرداری منطقه 5 نشده و مترویی ها یک کلام بر روی مواضع خود یعنی طلبکاری از پروژه مگامال پافشاری می کنند. امری که مدیران مگامال نیز طبق اسناد موجود حاضر به پذیرش آن نیستند.  

خسرو آبادی در مقام شهردار منطقه 5 و در روز افتتاح مسیر تردد اختصاصی به مگامال از اتوبان شهید ستاری پست میکروفون به اکباتانی ها قول داد که مشکل کارگاه خط 4 مترو را حل نماید. حالا باید منتظر بمانیم و ببنیم که وی واقعا می تواند یا همانند اسلاف منطقه 5 بدون دستاوردی خاص در این خصوص ساختمان بلوار آیت ... کاشانی را ترک می کند؟ 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح