اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 10 بهمن 1397            نسخه قابل پرینت

دیدار شهردار جدید ناحیه 6 با مدیر عامل مگامال

عصر روز گذشته شهردار جدید ناحیه 6 به ساختمان نگین واقع در میدان شهید صارمی شهرک اکباتان رفت تا دیدار رو در رو و با مدیر عامل شرکت نگین آرای آسیا (مجری پروژه مگامال) داشته باشد.   

به گزارش سایت خبری اکباتان، در راستای فرآیند شناسایی مجموعه های مهم در ناحیه 6 روز گذشته «رضا علیزمانی» شهردار ناحیه 6 میهمان مهندس نیازی مدیر عامل پروژه مگامال بود. نیازی در این دیدار ضمن خوشامدگویی آرزوی موفقیت در مسوولیت محوله را به شهردار جدید اعلام نمود.

وی همچنین ضمن تقدیر از اقدامات درخور توجه «خسرو آبادی» شهردار جدید منطقه 5 در رابطه با رفع مشکلات فیمابین شرکت مترو و مگامال خواستار پیگیری هر چه بیشتر مدیران شهرداری نسبت به موضوع مذکور شد.

علیزمانی نیز که در این دیدار از حضور «سروری» معاون شهردار و «هموطن» شورایار شهرک اکباتان بهره می برد در جریان روند کم و کیف پیشرفت مگامال و همچنین اقدامات اخیر صورت گرفته قرار گرفت و در پایان ابراز امیدواری کرد تا با تداوم همکاری های فیمابین شهرداری و مگامال مشکلات موجود در این خصوص به حداقل ممکن برسد.

شهردار جدید ناحیه 6 در دوران آشنایی با ساختارهای تأثیرگذار در محدوده تلاش می کند با شناخت هر چه بیشتر از داشته های موجود زمینه سازی مناسب جهت اقدامات آتی را فراهم آورد.  

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح