اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 13 بهمن 1397            نسخه قابل پرینت

300 دستفروش در پایانه آزادی ساماندهی شدند   

بساط گستران پایانه آزادی از دهم بهمن ماه در 300 غرفه مسقف شده امرار معاش می کنند. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، علیرضا علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه، با یادآوری این که نگاه شهرداری به دستفروشان، عاری از برخوردهای قهری است از استقرار و ساماندهی بساط گستران واجد شرایط در محدوده پایانه آزادی خبر داد. 

رضا سعید رضایی رئیس اداره ساماندهی منطقه در تشریح اجرای طرح ساماندهی بساط گستران گفت: پایانه آزادی شاهراه ورودی غرب تهران است و با توجه به ایجاد مشکلات تردد در معابر عمومی، بروز آسیب های اجتماعی، مختل شدن کارکرد خطوط بی آر تی و وسایل نقلیه، طرح ساماندهی بساط گستران اجرا شد تا  امکان تسهیل تردد شهروندان فراهم شود.  

وی افزود: براساس تشخیص خسروآبادی شهردار منطقه و طی مطالعات، بررسی میدانی و تحقیقات سه ماهه، زیرساخت های لازم برای پالایش و ساماندهی بساط گستران با ثبت نام دوهفته ای دستفروشان و دو هفته پالایش و احراز صلاحیت آنان، اخذ حکم قضایی و ایجاد غرفه های مناسب سازی شده و مسقف، در روز هشتم بهمن ماه 97 موفق شدیم تا با همکاری دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 5 و نیروی انتظامی، کارت بساط گستران ثبت نام و احراز صلاحیت شده را توزیع و آن ها را در محل های تعیین شده مستقر کنیم.  

براساس این خبر، از امروز فعالیت دستفروشان خارج از غرفه ها، در پایانه آزادی غیرمجاز بوده و اداره انضباط شهری و ساماندهی منطقه 5، به افراد متفرقه اجازه فعالیت نخواهد داد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح