اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 13 بهمن 1397            نسخه قابل پرینت

قبول استعفای امام جماعت مسجد فاز یک

افراد مطلع خبر داده اند که استفعای «دوم» امام جماعت مسجد جامع بعثت در فاز یک شهرک اکباتان مورد پذیرش سلسله مراتب کاری قرار گرفته است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا نظری که طی حدودا 10 سال حضور در مسجد جامع بعثت اکباتان منشأ کارهای ماندگار و ارزشمند بسیاری بوده است تصمیم گرفته است نهضت خدمت رسانی خود را در سنگر دیگری ادامه دهد.

همانطور که اشاره شد وی طی سالها حضور در مسجد جامع ثبت اقدامات قابل توجه عمرانی و فرهنگی بسیاری را از خود به جای گذاشت و به شهادت بسیاری او توانست در مدت حضورش به عنوان امام جماعت تحولی قابل توجه در این نهاد فرهنگی ایجاد نماید.

وی چندی پیش برای نخستین بار استعفای خود را تقدیم کرده بود که با آن موافقت نشده بود اما آنطور که مشخص است استعفای دوم مورد پذیرش واقع شده است.

قطعا اهالی اکباتان و بالاخص بلوکهای فاز یک خاطرات بسیاری از این روحانی خونگرم دارند که همیشه احترام به همه اقشار جامعه را در دستور کار خود داشت و هیچگاه خود را بالاتر از مردم نمی دید.     

احتمالا طی روزهای آتی مراسم تودیع و معارفه امام جماعت جدید مسجد بعثت برگزار خواهد شد که به محض اطلاع در اختیار مخاطبان «4 اکباتان» قرار خواهد گرفت.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح