اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 8 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

تغییر در رأس مجموعه بالادستی مگامال/ مدیر عامل نگین همچنان حضور دارد  

امروز قرار است تغییر و جا به جایی در نوک هرم یکی از بزرگترین سهامداران پروژه مگامال در شهرک اکباتان رقم بخورد و احتمالا تحول مورد نظر در آینده ای نه چندان دور تأثیرات خاص خود را منعکس خواهد کرد.  

به گزارش سایت خبری اکباتان، طبق اخبار و شنیده های معتبر بدست آمده حوالی ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید گروه اقتصادی مهرگان در ساختمان مهرگان واقع در بلوار نلسون ماندلا (جردن) برگزار خواهد شد و به این ترتیب روند تغییرات در بزرگترین سهامدار شرکت نگین آرای آسیا (مجری و مالک بخشی از پروژه مگامال) به جریان خواهد افتاد.

«عزیر دولتخواه» مدیر عامل قبلی مهرگان که امروز جای خود را به نفر جدیدی خواهد داد در دوران حضور خود روزهای سخت و پرتنش بسیاری را تجربه کرد چون در مقطعی ریاست هیئت مدیره شرکت نگین را نیز بر عهده داشت و تمام تلاش خود را به کار برد تا امورات مگامال در آرامش به پیش برود. امری که چندان در انجام آن موفق نبود و کار به جایی رسید که در حاشیه ی یکی از جلسات هیئت مدیره نگین خطاب به یکی از سهامداران که از بحث و مجادله با وی خسته شده بود گفت: «آقای ... شما صبح زنگ میزنی، عصر زنگ میزنی و فقط وقت من را با حرفهایت میگیری»

علاوه بر این مورد مشخص، در یکسال آخر حضور دولتخواه تقریبا رابطه نه چندان دوستانه ای میان سهامداران دولتی و بخش خصوصی در شرکت نگین حکمفرما بود که همین مسئله بر انبوه مشکلات می افزود.   

تغییرات امروز در حالی به انجام می رسد که خوشبختانه به نظر می رسد فعلا ترکیب مدیریت اجرایی شرکت نگین یعنی شخص مدیرعامل و تیم همراهش به کار خود ادامه خواهند داد و قطعا این موضوع خبر خوبی برای اکباتانی ها خواهد بود و می توانند امیدوار باشند که کارهای باقی مانده همچنان در مسیر انجام قرار دارند. از گوشه و کنار خبر رسیده است که مدیرعامل جدید گروه مهرگان که سابقه مدیریت در شهرداری دوران قالیباف را در کارنامه دارد از ادامه و نحوه کار سید یاسر نیازی به عنوان مدیر شرکت نگین حمایت کرده است.

در این زمینه باید توجه داشت حضور مدیرعامل فعلی نگین قطعا موجب پیشرفت قابل توجه پروژه مگامال شده است و فقط کافی است میزان درصد پیشرفت پروژه با مدیرعامل قبل از نیازی مقایسه شود تا مشخص شود مگامال در چه مسیری قرار گرفته است. اتمام تأسیسات طلسم شده ی بخش فودکورت (صحن غذا)، اتمام پروژه مسیر اختصاصی از اتوبان شهید ستاری به مگامال و رفع و رجو کردن نیازهای معطل مانده نهایی در قسمتهایی از مگامال مانند دنیای بانوان مهمترین کارهای مدیرعامل فعلی در دوره حضور حدودا یکسال و نیمه وی است.  

البته گفته های بالا به معنای تأیید تام و تمام مدیریت فعلی مگامال نمی باشد و نقدهایی به عملکرد وی همانند سایر مدیران اجرایی کشور وجود دارد که به تناوب مطرح شده و می شوند اما نکات کلیدی از جمله بروز رسانی حقوق و مزایای کارکنان مگامال بحث مهمی است که باید منصفانه مورد قضاوت قرار گیرند.  

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح