اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ يكشنبه 12 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

چهارمین دستگیری سابقه دار معروفِ فاز 2 در یک سال

خلافکار سابقه دار فاز 2 شهرک اکباتان در شرایطی برای چهارمین بار در سال جاری توسط مأموران کلانتری 135 آزادی دستگیر شد که در برخی مواقع عده ای معتقدند به رفتارهای اینگونه افراد واکنش جدی صورت نمی گیرد!    

به گزارش سایت خبری اکباتان، گاهی اوقات برخی از سر بی اطلاعی گمان کنند که عوامل انتظامی محلی آنطور که باید و شاید با افراد خلافکار برخورد جدی انجام نمی دهند اما مطالبی که در ادامه آمده به خوبی گویای این است که تلاشهای لازم بصورت شبانه روزی در جریان است و احتمالا مسائلی از این دست باید به شکل دیگری پیگیری شوند. 

طبق اطلاعات بدست آمده «م - ب» که یکی از افراد سابقه دار و کاملا تحت کنترل در اکباتان می باشد طی روزهای گذشته برای چهارمین دفعه و این بار به جرم حمل مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردید که البته پس از چندی نامبرده مجدد در فاز 2 رویت شد که با انجام پیگیری ها مشخص گردید اجرای مجازات تعیین شده دلیل آزادی اش بوده است.

این فرد از ابتدای سال جاری یکبار به جرم خرید اموال مسروقه، یکبار نیز به دلیل خرید و فروش مواد مخدر و در نوبت سوم در حین سرقت کابلهای برق دستگیر و روانه زندان شده بود.

خانواده آقای «ب» در حال حاضر ساکن یکی از بلوکهای فاز 2 می باشد و طبق اطلاعاتی که چندی پیش یک سری از ساکنین بلوکها در اختیار «4 اکباتان» قرار داده بودند این شخص حتی در ساعتهایی از روز و در معرض دید عابرین اقدام به فروش مواد مخدر به نوجوانان و جوانان می نماید که با توجه به سوابق ذکر شده ی بالا مشخص است که در کمتر از یکسال چند مورد برخورد جدی با وی صورت گرفته است. 

در رابطه با سابقه دار مورد نظر برخی از ساکنین و همسایگان به صراحت ابراز می کنند که پرونده خلافکاری های وی باید بصورت همه جانبه مورد بررسی قرار گیرد و صرف توجه به جرائم موردی دردی را درمان نمی کند.   

تربیت غلط و عدم کنترل صحیح بر رفتار فرزندان در سنین کودکی و نوجوانی قطعا عوامل مهمی در شکل کیری بزه اجتماعی توسط مجرمین می باشد و حتی می تواند کار را به جایی برساند که خانواده ی افرادی از این دست نیز از آسیب های وارده بی بهره نباشند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح