اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ يكشنبه 12 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

جمع آوری 28 تابلوی غیر مجاز صنفی در اکباتان

واحد زیباسازی شهرداری ناحیه 6 بعد از مدتها موفق شد همراهی کادر اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری تهران را در کنار خود داشته باشد و طی برنامه ای ضربتی بخش عمده ای از شهرک اکباتان را از وجود تابلوهای مزاحم اصناف پاک نماید.

به گزارش سایت خبری اکباتان، طبق برنامه ای از پیش تعیین شده تابلوهای غیر مجاز بلوار شهید صارمی فاز 2، مجتمع گلها و محوطه ی سه راه گلها جمع آوری شدند و بر این اساس 28 تابلو طی صورتجلسه تهیه شده مشمول جمع آوری و رفع مزاحمات شهری شدند.

این تعداد تابلوی غیر مجاز در حالی از فضای فوقانی بلوار اصلی فاز دو جمع آوری شدند که دست اندرکاران شهرداری تصمیم گرفته بودند به علت مقاومت احتمالی برخی کسبه در نگهداری تابلوهایشان در ساعات ابتدایی بامداد کار را به انجام برسانند و به همین دلیل از ساعت 1 الی 5 بامداد پروژه مذکور به مرحله اجرا رسید.

تابلوهای جمع آوری شده شامل مدلهای مختلف «ال ای دی» (LED) و فلکس بوده و از نظر ابعاد نیز در اندازه های مختلف می باشند. این تابلوها به انبار شهرداری ناحیه 6 منتقل شده اند.

نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز در خیابان‌ها و معابر سطح اکباتان طی سالهای گذشته آشفتگی‌های بصری زیادی بوجود آورده است و در کنار این موضوع عدم بکارگیری تجهیزات کافی برای نصب آنها که در نهایت موجب کاهش ایمنی برای عابرین و رهگذران می شود مهمترین دلایلی است که هر از چندگاهی یک اقدام همه جانبه در این خصوص صورت می گیرد.  

بر اساس بند 27 ماده 55 قانون شهرداری‌ها، ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی از وظایف شهرداری است، ادامه داد و پس از شناسایی و ثبت تابلوهای تبلیغاتی به مالکانی که بدون مجوز اقدام به نصب تابلو کرده‌اند اطلاع ‌رسانی و اخطار کتبی مبنی بر کسب مجوز جهت نصب تابلوی داده می‌شود. در صورتی که نسبت به کسب مجوز جهت نصب تابلو اقدام نشود تابلوهای غیرمجاز بر اساس آیین ‌نامه‌های قانونی توسط واحد اجرائیات شهرداری از سطح شهر جمع‌آوری خواهد شد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح