اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ يكشنبه 12 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

پی گیری رفع موضوعات محله کن در منطقه 5 پایتخت

 موضوعات محله قدیمی و ارزشمند کن در منطقه۵ پایتخت، طی نشستی با حضور کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی شهرتهران  پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، مشکلات محله کن در نشستی با حضور کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی شهر تهران، صادق معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، آخوندی مدیر کل شهرسازی و طرح های شهری معاونت شهرسازی، خسروآبادی شهردار منطقه ، نماینده امام جمعه محله کن و شورایاران بررسی شد.

در این نشست، کواکبیان و مدیران شهری در کنار دبیران شورایاری محله کن، مشکلات و مسائل این محله و راهکارهای پیش رو را به منظور حفظ باغات ونوسازی بافت ارگانیک بررسی کردند. 

پی گیری برنامه ریزی و مصوبات قبلی در خصوص محله کن طی نشست های متعدد با سازمان های ذی ربط و شهرداری منطقه، پیشنهاد تسریع طرح تفصیلی ویژه برای طراحی در بافت ارگانیک و قدیمی، شیوه نگهداری و چاره جویی حفظ باغات کشت اجباری و خرمالو، جمع بندی و تلفیق نظرات معتمدین و شورایاری محله کن، ارائه مطالعات و درخواست اهالی محدوده، پی گیری اسناد مالکیت ثبتی برخی ساکنین و بررسی مطالبات بر اساس ضوابط و مقررات، از اقداماتی بود که در این جلسه مطرح شد.

براساس این خبر، تمام تلاش مسئولین بر آن است که با کمک معتمدین و شورایاری، منابع طبیعی و باغات کشت اجباری و خرمالو در محله کن حفظ شود.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح