اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ يكشنبه 12 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

پی گیری رفع موضوعات محله کن در منطقه 5 پایتخت

 موضوعات محله قدیمی و ارزشمند کن در منطقه۵ پایتخت، طی نشستی با حضور کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی شهرتهران  پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، مشکلات محله کن در نشستی با حضور کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی شهر تهران، صادق معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، آخوندی مدیر کل شهرسازی و طرح های شهری معاونت شهرسازی، خسروآبادی شهردار منطقه ، نماینده امام جمعه محله کن و شورایاران بررسی شد.

در این نشست، کواکبیان و مدیران شهری در کنار دبیران شورایاری محله کن، مشکلات و مسائل این محله و راهکارهای پیش رو را به منظور حفظ باغات ونوسازی بافت ارگانیک بررسی کردند. 

پی گیری برنامه ریزی و مصوبات قبلی در خصوص محله کن طی نشست های متعدد با سازمان های ذی ربط و شهرداری منطقه، پیشنهاد تسریع طرح تفصیلی ویژه برای طراحی در بافت ارگانیک و قدیمی، شیوه نگهداری و چاره جویی حفظ باغات کشت اجباری و خرمالو، جمع بندی و تلفیق نظرات معتمدین و شورایاری محله کن، ارائه مطالعات و درخواست اهالی محدوده، پی گیری اسناد مالکیت ثبتی برخی ساکنین و بررسی مطالبات بر اساس ضوابط و مقررات، از اقداماتی بود که در این جلسه مطرح شد.

براساس این خبر، تمام تلاش مسئولین بر آن است که با کمک معتمدین و شورایاری، منابع طبیعی و باغات کشت اجباری و خرمالو در محله کن حفظ شود.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح