اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 13 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

جلسه مهم نمایندگان بازارچه های فاز 1 به میزبانی مسجد بعثت

عصر روز گذشته نمایندگان بازارچه های یازده گانه فاز یک شهرک اکباتان با هدف تصمیم گیری در خصوص نحوه تعامل با شهرداری و همچنین اداره ی اماکن تجاری خود گردهم آمدند.

به گزارش سایت خبری اکباتان، پس از نشستی که هفته گشته در سالن کنفرانس شهرداری ناحیه 6 برگزار و درخواست علیزمانی شهردار ناحیه برای معرفی نمایندگانی از طرف بازارچه ها برای پیگیری موضوعات مشترک مطرح گردید، عصر روز گذشته سالن اجتماعات مسجد بعثت میزبان کسبه مدعو بود.

در این جلسه  که از ربابه تبریزی دبیر شورایاری اکباتان به دلیل بیان برخی صحبت های بی مورد و همچنین اطلاع رسانی غلط از محتوای جلسه قبلی (نشست کسبه با شهردار ناحیه 6) دعوتی توسط دست اندرکاران صورت نگرفته بود، نمایندگان بازارچه ها بر روی بخش هایی از مطالب مطروحه در جلسه قبلی به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان بر روی چند بند اساسی در مورد مدیریت داخلی بازارچه ها و نحوه تعامل با شهرداری به توافق و اشتراک نظر رسیدند.  

همچنین در طول نشست به دفعات صحبت از تشکیل یک «هیئت مدیره مرکزی» برای اماکن تجاری اکباتان به میان آمد که نشان از عزم جدی حاضرین برای حل و فصل مشکلات مربوط به خود می داد. در این باره می توان گفت که فضای حاکم بر جلسه دیروز به خوبی گویای این موضوع بود که بیشتر کسبه در بازارچه ها به خوبی متوجه شده اند که عدم همراهی و قرار نگرفتن در کنار یکدیگر چه آسیب هایی را طی سالهای گذشته متوجه آنها نموده است.

از دیگر نکات مهم دورهمی نمایندگان بازارچه های فاز یک حضور رئیس هیئت مدیره بلوک A1 به عنوان عضو هیئت مدیره بازارچه 1 بود که به دلیل ابراز نگاه بعضا جانبدارانه به سمت بلوک محل زندگی اش به دفعات مورد اعتراض حاضرین در جلسه قرار گرفت.  

نشست مذکور در حوالی ساعت 18 عصر در حالی پایان یافت که پیش از آن استعفای نماینده بازارچه های تجاری اکباتان بصورت علنی اعلام و احتمالا در ماههای آغازین سال نو جلسه ای برای انتخاب یک گروه مرکزی از میان مدیریت بازارچه ها در اکباتان برگزار خواهد شد.  

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح