اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 13 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

دوران مسوولیت شورایاران محلات به پایان رسید

طبق آیین نامه ای که طی روزهای گذشته از طرف ستاد شورایاری ها به سرای محلات سطح شهر تهران ابلاغ شده است دوران مسوولیت چهار ساله شورایاران محلات به پایان رسیده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، در این آیین نامه که به اصطلاح به آن آیین نامه دوران گذار معروف است نحوه اداره و هزینه های مالی سرای محلات در دوران گذار تا انتخاب و حضور شورایاران دوره آتی تشریح شده است. همچنین در خصوص شورایاران ممنوعیت استفاده از امضا، برای تدوین مصوبات و تصمیم گیری های مکتوب نیز اعلام گردیده.

انتخابات شورایاری های محلات پیش از این قرار بود در اسفند ماه سال جاری برگزار شود که به نظر می رسد به سبب برخی ناهماهنگی ها این موضوع به سال آینده موکول شده است. هنوز زمان قطعی و رسمی برای انتخابات سال آینده اعلام نشده است اما از گوشه و کنار و البته به صورت کاملا غیر رسمی خبر می رسد که اردیبهشت ماه زمان برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری های شهر تهران می باشد.   

گمانه زنی در خصوص تاریخ برگزاری انتخابات دوره آتی در حالی صورت می گیرد که عده ای به جد معتقدند که برگزاری انتخابات شورایاری‌ها با توجه به شرایط و مدل فعالیت شورایاری‌ها در این دوره با اما و اگرهای بسیاری روبرو است. از نظر این افراد شورایاران منتخب در اکثریت قابل توجهی از محلات شهر تهران نتوانسته اند انتظارات را آنگونه که باید برآورده کنند و تنها با بیان صحبت های شعارگونه که از روی نا آگاهی مطرح می شود به افزایش تنش و درگیری دامن زده اند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح