اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 16 اسفند 1397            نسخه قابل پرینت

مدیران محلات اکباتان و بیمه تغییر نمی کنند

پس از اینکه طی روزهای گذشته آیین نامه پایان دوران فعالیت امناء و مدیران سرای محلات شهر تهران بصورت رسمی ابلاغ شد گمانه زنی هایی در مورد تغییر مدیران سرای محلات شهرک اکباتان و کوی بیمه به گوش می رسید که البته فعلا منتفی شده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، پیگیری روزهای گذشته در خصوص تغییر مدیران سرای محلات اکباتان و بیمه گویای این موضوع است که شهرداری ناحیه 6 و بالاخص شخص شهردار نسبت به مدیریت «علی قربانی» در سرای محله اکباتان انتقاداتی را وارد می داند اما همچنان تصمیم بر حضور وی به عنوان «مدیر موقت» در دوران گذار اتخاد شده و در مورد سرای محله کوی بیمه نیز قرار است همچنان از «مبعث ستوده» به عنوان مدیر موقت استفاده شود.

این تصمیم گیری ها در حالی اتخاذ شده است که اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ناحیه 6 که فعلا طبق آیین نامه ابلاغی مسوولیت اداره سرای محلات را بر عهده دارد تصمیم گرفته است تا ناظرین مالی خود را برای بررسی عملکرد سرای محلات اکباتان و بیمه در حوزه «درآمد و هزینه» طی 4 سال گذشته به کار گیرد تا عیار شفافیت مالی 2 مجموعه مشخص و محرز شود.

در دوران گذار تغییر و تحول در سرای محلات، قرار است این اماکن با مدیران موقت و تحت نظر اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری هر ناحیه به کار خود ادامه دهند تا در سال آینده تکلیف انتخابات شورایاری ها مشخص شود.

چندی پیش محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران از تصویب دو فوریت انتخابات شورایاری ها خبر داد و گفت: استارت برگزاری انتخابات شورایاری ها زده خواهد شد و اعضای شورا می توانند تا تیرماه 98 این انتخابات را برگزار کنند.  

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح